Gambit oficiálne preložený!

Channing Tatum vie čítať a číta komiksy!“ bol posledný článok, ktorý sme vám v súvislosti so snímkou Gambit priniesli. V tedy sme vás informovali o tom, že film je v dobrých rukách, kedže tvorcovia ako aj samotný Tatum, sú veľký fanúšikovia komiksovej predlohy. V čase keď sme článok písali, bola premiéra stanovená na 06. 10. 2016. Samozrejme už niekoľko týždňov je všetkým úplne jasné, že stanovený dátum premiéry sa nestíha, lenže nič nebolo oficiálne.

Situácia sa však zmenila. Štúdio FOX oficiálne ohlásilo dva nové dátumy. Konkrétne 6.10.2017 a 12.01.2018. Pozrime sa na prvý menovaný. Ten je skoro identický s tým čo mal Gambit. Jediná zmena je rok. Je teda pravdepodobné, že tento dátum patrí snímke Gambit. Ak je to pravda, tak ročný odklad je veľmi rozumný krok. Treba si uvedomiť, že film Gambit avizoval v minulosti viacero problémov. Trucovanie hlavného predstaviteľa či odchod režiséra. Osobne som s odkladom spokojný. Natáčanie začína v marci a my ostávame sledovať situáciu.

Čo však ten druhý dátum? Deadpool 2? Fantastic Four 2? New Mutants? X-Force? Možnosti je naozaj veľa. Osobne som však naklonený pokračovaniu Deadpoola, pretože prvá snímka bol úspešná a dva roky je postačujúci čas na plnohodnotné pokračovanie. Momentálne však nič z toho nie je oficiálne, ale akonáhle bude tak vás o tom informujeme ako prví (sa spoľahni, žiadne strachy).

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
28 − 24 =