Guardians of the Galaxy vol. 2 bez Thanosa! – UPDATE

UPDATE (11.02.2016): Tak a oficiálne túto správu potvrdil aj samotný James Gunn. Správu oznámil prostredníctvom svojho Facebooku. Potvrdil tiež, že absencia Thanosa bola jeho voľba. Osobne mu stále neverím, ale možno tento krát hovorí naozaj pravdu. 

PÔVODNÝ ČLÁNOK (06.01.2016): Pamätáte ako sa režisér J Gunn dušoval pred premiérou filmu Guardians of the Galaxy, že žiadneho Thanosa vo filme určite neuvidíme? Ako to nakoniec dopadlo? Thanosa sme dostali v plnej kráse! Bude toto podobný prípad?

Pre tentokrát to nie je režisér James Gunn, ale hlava Marvelu samotný Kevin Feige (v poslednej dobe jede bomby!). Pre magazín Empire prezradil, že nikto nevie kedy najbližšie uvidíme šialeného titána menom Thanos, no v snímke Guardians of the Galaxy vol. 2 to určite nebude!

My tieto ich “určite” už dobre poznáme, avšak Kevin Feige pokračoval. Tvrdil, že fanúšikovia trošku kritizovali fakt, že Thanos si len sedí na svojom tróne, bez toho aby sám niečo robil. To sa však má zmeniť. Dôkazom toho je aj po-titulková scéna vo filme Avengers: Age of Ultron, kde vidíme Thanosa ako si berie Infinity Gauntlet (rukavicu nekonečna) a dáva všetkým na vedomie, že si to vyrieši sám. Feige nakoniec dodal, že keď ho najbližšie uvidíme, tak pochopíme prečo bol tak dlho v ústraní a neukazoval sa.

Vnímam to ako celkom dobrú taktiku. Dostali sme nejaké menšie scény či camea, a teraz keď sme už lační po Thanosovi, tak nedostaneme nič! Tým pádom sa snímka Avengers: Infinity War stáva ešte zaujímavejšou a lákavejšou!

(zdroj:comicbook.com/empire.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
2 + 1 =