Guardians of the Galaxy: záporák, otec a nový tím – UPDATE

UPDATE (19.02.2016):  Režisér James Gunn oficiálne potvrdil, že herečka Pom Klementieff, vo filme Guardians of the Galaxy, skutočne stvárni postavu Mantis. Informoval o tom prostredníctvom svojho Twitteru. Čo dodať? My v redakcii, sme s ďalšou zelenou už dávno rátali. 😛

PÔVODNÝ ČLÁNOK (02.02.2015): Len nedávno sme písali o Guardians of the Galaxy a ich po-titulkovej scéne. Spomínanú novinku nám vtedy potvrdil samotný James Gunn. Vlastne, on ju aj sám priniesol prostredníctvom svojho profilu na Twitteri. Ono to, ale nie je žiadne prekvapenie. (Pamätáte keď sme vás informovali o tom, že scenár k filmu je už hotový? Ukončil som článok so slovami, že James Gunn bude mať o čom rozprávať.) Áno, James Gunn veľmi rád komunikuje so svojimi fanúšikmi. Preto, nám aj dnes priniesol ďalšiu novinku!

James Gunn veľmi rád organizuje Q&A. Po slovensky: otázky a odpovede. Fanúšikovia majú možnosť prostredníctvom sociálnej siete klásť otázky samotnému James Gunnovi a ten na ne samozrejme odpovedá. Občas sa nájde taká, ktorá je veľmi presne mierená. Takou bola aj otázka, či už má hlavný záporák a otec Star Lorda svoje obsadenie. Odpoveď bola krátka a jasná: Áno!

Juhuuuu! Teda, máme radosť, ale to je tak všetko. Padla aj otázka, či hlavného záporáka a Star Lordovho otca hraje jeden herec. Avšak, táto otázka ostala nezodpovedaná. Žeby trefa do čierneho? Ťažko povedať. My sme vám v minulosti priniesli správu o tom, kto by mohol stvárniť Star Lordovho otca. Je to podľa vás stále aktuálne?

Všimli ste si, že nadpis je pomerne dlhý a to znamená, že pokračujeme. Nečakané! Druhá dnešná novinka nepochádza od Jamesa Gunna. Nečakané! Áno, na planéte sú aj iný ľudia, ktorý majú k snímke čo povedať. Konkrétne ide o internetový portál Geek.com. Príde vám ten portál povedomý? Nedávno priniesol zvesti o Odinovi a Hulkovi v Thorovi (#nohomo), ktoré síce neboli potvrdené, ale zároveň ani vyvrátené. Čo sa však týka Guardians of the Galaxy, tak prišli s informáciami o nových členoch tímu. Podľa ich tvrdení, by sa tím Petra Quilla mál rozrásť o tri nové charaktery! Tými charaktermi sú Yondu (Michael Rooker), Nebula (Karen Gillan) a úplný nováčik menom Mantis.

pom_klementieff_mantis_guardians_fo_the_galaxy
Pom Klementieff / Mantis (zdroj: follownews.com)

Pre neznalcov, Mantis alebo nebeská madona, je v blízkom spojení s vesmírnymi bytosťami známymi ako Celestials a tak isto aj s rasou Kree. V komiksovej predlohe disponuje telepatiou, telekinézou a empatiou. Zároveň ma schopnosť ovládať rastliny a vegetáciu. V jednom komiksovom čísle dokonca urýchlila Grootov rast. To by sa do druhého pokračovania Guardians of the Galaxy mohlo hodiť, nie? A aby som nezabudol. Geek.com dokonca tvrdí, že pozná herečku, ktorá má postavu Mantis stvárniť. Má ňou byť Pom Klementieff. Neviem či to nakoniec bude pravda, ale výber je to dobrý. Ja osobne nepohrdnem ďalšou zelenou slečnou na plátne 😛 !

Nakoniec si spravme rekapituláciu. Po prvé,  James Gunn niekoho potvrdil, my však nevieme koho. Po druhé, Geek.com s niečim prišiel avšak nikto to nepotvrdil. Čo dodať? Tešíme sa!

dancing-groot

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: twitter.com/comicbook.com/geek.com/marvel.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
1 + 14 =