Hans Zimmer v Bratislave už 5.mája!

Najznámejší autor filmovej hudby našej doby vyrazil po prvý raz na európske turné! Aj v Bratislave budeme mať 5. mája možnosť objaviť hudbu muža, ktorý stojí za najväčšími filmovými hitmi histórie. Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších ocenení vyrazil na európske turné, v rámci ktorého nevynechá so svojim orchestrom ani Slovensko!

HZ-conducting-b&w

Hans Zimmer: “Celý život som mal strach byť na pódiu, ale potom som si povedal: Nemôžeš sa báť celý svoj život!” Takto nejako vzniklo turné Live on tour, na ktorom vás 26-členný orchester a 20-členný zbor spoločne s Hansom Zimmerom 5. mája zavedú na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu do sveta najväčších filmových hitov v jedinečnom podaní samotného autora týchto skladieb.

Piráti z Karibiku, Leví Kráľ, Gladiátor, Da Vinciho kód, Amazing Spider-Man, Temný rytier, Počiatok a ďalšie známe skladby z najznámejších hollywoodskych filmových megahitov uplynulých rokov obsahuje playlist večera pod názvom Live on tour.

HANS_ZIMMER_22_LIVEPIX

Zažite najväčšie filmové hity naživo! 5. mája 2016 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Vstupenky exkluzívne v sieti Predpredaj.sk!

Vstupenky sa dajú zakúpiť cez tento odkaz

(zdroj: Jan Kakascik, PR manažér koncertu)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
10 + 28 =