Helstrom – Súrodenci z pekla hľadajú to najhoršie z ľudstva!

Daimon a Ana Helstromovci, syn a dcéra záhadného a mocného sériového vraha, majú spolu veľmi komplikovaný vzťah. Snažia sa nájsť to najhoršie z ľudstva a každý pri tom použije svoje unikátne schopnosti.

V rámci festivalu Comic Con at Home bol zverejnený trailer na seriál Helstrom, ktorý vzniká v produkcii spoločnosti Hulu. Seriál je inšpirovaný Marvel postavami Daimonom Helstromom a Satanou. Daimon debutoval v komikse Ghost Rider #1 v roku 1973. Jeho sestra Satana sa po prvý raz objavila v komikse Vampire Tales #2. Obaja čelia vlastnému pekelnému dedičstvu po svojom a dá sa povedať, že Satana je s tým oveľa viac v pohode.

V hlavných úlohách uvidíme Toma Austena, čo je seriálový herec, ktorý nemá na konte nič výraznejšie, a Sydney Lemmon. Tá je na tom zhruba podobne. Seriál produkuje Paul Zbyszewski, ktorý je podpísaný napríklad pod seriálmi Agents of SHIELD, Hawai Five-O alebo Lost. Seriál by mal byť hororový, v čom mu produkcia v rámci Hulu určite pomáha. Ak si pozriete trailer, všimnite si, že tam úplne absentuje označenie Marvel. Verme, že to nie je kvôli kvalite, ale kvôli tej hororovosti, skrz ktorú sa Marvel tvári, že to s jeho rodinným portfóliom nemá nič spoločné.

 

 

Premiéra je naplánovaná na 16. október.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 × 6 =