HeroClix: Wizkids predstavilo novinky

Na akcii Toy Fair, ktorá sa uplynulý víkend konala v New Yorku, Wizkids predstavilo svoje novinky a sety, ktoré má v pláne vydať na jar a cez leto tohto roka. My sa zameriame na zaujímavé HeroClix kúsky, ktorých sa už pravdupovediac nevieme dočkať.

Už v marci sa dočkáme setu Teenage Mutant Ninja Turtles. Wizkids ukázalo, ako bude vyzerať starter set, ktorý by mal byť kombináciou štandardného starter setu a mini board game. Okrem klasického obsahu starter setu – pravidlá, tokeny objekty, figúrky a mapa – bude toto balenie obsahovať aj samostatný rulebook, ktorý nám dá možnosť zahrať si špecifické scenáre ako napríklad hru, v ktorej sa budeme snažiť nájsť a zachrániť April.

TMNT_preview_Toy_Fair
TMNT Starter Set (zdroj: icv2.com)

Čoskoro sa dočkáme aj setu, ktorý je tematizovaný na očakávaný film  Batman v Superman: Dawn of Justice. Faste Forces pack bude obsahovať figúrky – Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Mercy Graves a Lex Luthor.

Dawn_of_Justice_preview_Toy_Fair
Batman v Superman Fast Forces (zdroj: icv2.com)

Set k ďalšiemu očakávanému filmu Captain America: Civil War bude obsahovať všetky figúrky potrebné pre simulovanie občianskej vojny u vás doma. Starter Set bude obsahovať figúrky Captain America, Iron Man, Black Widow, Falcon, Winter Soldier a Black Panther.

Civil_War_preview_Toy_Fair
Civil War Starter Set (zdroj: icv2.com)

Na máj má Wizkids v pláne vydať set Uncanny X-men a okrem už predstavených figúrok Magneta a Wolverina, môžeme vidieť aj figúrky Storm alebo Juggernauta.

X-men_preview_Toy_Fair
Uncanny X-men Set (zdroj: icv2.com)

(zdroj:icv2.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 + 16 =