Hľa, utečenci z Marvelu!

Tento týždeň nám Marvel ohlásil obsadenie pre jeho ďalší televízny seriál. Tentokrát ide o adaptáciu veľmi obľúbenej komiksovej teenage série RUNAWAYS od známeho scenáristu Briana K. Vaughana (Y: The last man, SAGA, Pride of Baghdad a iné). Séria získala ocenenie Eisner award za najlepšieho scenáristu. Príbeh sa točí okolo skupiny detí, ktoré zistia, že ich rodičia sú superzločinci. A ako to už býva zvykom u americkej rebelantskej mládeže, rozhodnú sa postaviť proti svojim rodičom a (typicky) utečú z domu. Vzhľadom na to, že decká sa nám tak trochu „potatili“ a „pomamčili“, tak pokradnú rodičom nejakú tú výbavu a hor sa do boja!

Lídrom „utečencov“ by mala byť začínajúca čarodejníčka Nico Minoru v podaní herečky Lyrica Okano. Sebavedomá a nezávislá góthka s kúzelnou palicou, ktorá umožňuje zoslať každé kúzlo len raz. Herec Rhenzy Feliz bude Alex Wilder. Alex je geek, ktorý má len pár priateľov, no napriek jeho samotárskemu životu sa vďaka vysokému intelektu a strategickému mysleniu, stane jedným z vodcov skupiny. Cynickú Gertrudu Yorks si zahrá Ariela Barer. Gerta, dievča plné ironických poznámok, je dcérou časom cestujúcich zlodejov a vlastní raptora, s ktorým ma telepatické puto (kam sa hrabe Starlord z Jurského sveta).

Mimozemskou kráskou Karolinou Dean bude herečka Virginia Gardner. Mladá dáma, neustále skrývajúca svoju pravú fyzickú podobu (svieti ako dúha), bojuje s pocitom, že je pre ostatných príšera. Najstaršieho člena skupiny Chasea Steina stvárni Gregg Sulkin. Syn šialených vedcov, ktorý až na pár výnimiek (jemného nadania pre techniku) toho veľa nepodedil. Chase je tak trochu blbec, ale zato so srdcom na správnom mieste. Najmladším členom bude Allegra Acosta ako Molly Hernandez. Bude plniť viac-menej „cute funkciu“ – malá mutantka s obrovskou silou a detskou povahou.

zľava: Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin a Allegra Acosta

Na seriáli pracujú tvorcovia hitu Gossip Girl – Stephanie Savage a Josh Schwartz (the O.C.), obaja pod dohľadom Jepha Loeba. Nemáme sa teda čoho obávať a osobne očakávam kvalitný „teen“ seriál z prostredia Marvelu. Vyjde pod hlavičkou stanice HULU (niečo ako Netflix). Dátum premiéry zatiaľ nie je stanovený. Otázkou je, ako a či vôbec bude seriál zakomponovaný do MCU? Vzhľadom na to, že matka Nico sa objavila v komiksovom prequeli k filmu Doctor Strange!

(zdroj: news.marvel.com/comicbook.com/denofgeek.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách

Kraken

Ja sa tu len flákam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 + 5 =