HRAtislava bola úžasná!

Uplynulý víkend patril v bratislavskej Inchebe okrem „Dní Vianoc“ aj sviatku všetkých fanúšikov spoločenských hier. Konal sa tam už siedmy ročník podujatia HRAtislava. Organizátori si pre návštevníkov pripravili viac ako 1500 hier z celého sveta. Ponúkala sa naozaj široká paleta žánrov a náročností a tak si tam tú „svoju“ hru musel nájsť snáď každý.

Tento rok sme sa vďaka spolupráci s bratislavským iHRYskom stali aj my súčasťou fantastického tímu ľudí, ktorý zastrešoval túto akciu. Doslova zo všetkých kútov Slovenska sa poschádzali nadšenci, ktorí pomohli svojou nemalou mierou k hladkému priebehu tohto výnimočného podujatia.

Ja a intrOvert sme sa starali o sekciu, ktorá sa venovala figúrkovej hre Heroclix, ktorá ešte nie je na Slovensku tak populárna, ako inde vo svete. Počas HRAtislavy sme sa hrali Heroclix v jeho najjednoduchšej forme s deťmi, ale aj dospelými. A pokiaľ niekoho neodradili trošku náročnejšie pravidlá, pustili sme sa do duelu zo všetkým, čo táto skvelá hra prináša.

Redakcia Multiverzum by chcela do budúcnosti túto hru čo najviac spopularizovať a preto sa už čoskoro môžete tešiť na ďalšie tematické články a podujatia týkajúce sa Heroclixu. O tom ale inokedy.

HRAtislava bola pre nás úžasná skúsenosť a už sa nevieme dočkať ďalšieho ročníka!

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 × 26 =