Huck #1 – Preview

V pokojnom prímorskom mestečku žije mladík Huck, ktorý sa snaží využívať svoj zvláštny dar na vykonanie jedného dobrého skutku denne. Jeho susedia mu túto láskavosť vracajú tým, že jeho schopnosť držia v tajnosti. Idylka však trvá iba do momentu, keď novousadlík upovedomí o Huckovom dare médiá. Senzácia vybuchne ako sopka a začína sa tak dobrodružstvo, ktoré všetko od základu zmení.

Nová séria od vydavateľstva Image, ktorá je ohlásená na 18.11.2015 spojila dve naozaj silné mená. Marka Millara určite netreba predstavovať. Toto scenáristické eso má na starosti také pecky ako Wanted, Kick-Ass, Ultimates alebo Marvel event Civil War. Kresliť bude taktiež veľmi známy Brazílčan Rafael Albuquerque, ktorý dal svojou kresbou život napríklad Snyderovmu American Vampire. Albuquerque sa cez leto na Image Expo v San Franciscu vyjadril, že zo série by mal ísť podobný pocit, ako keď sme v 80. rokoch pozerali filmy ako Návrat do budúcnosti alebo Indiana Jones. Uvidíme, ako sa táto séria podarí a či sa tento pocit naozaj dostaví. Zistiť to môžeme už o pár dní.

(zdroj: image.com, comicbookresources.com)

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
14 ⁄ 7 =