Hulk a Loki: Účasť potvrdená!

Je to len nedávno čo Mark Ruffalo, predstaviteľ zeleného goliáša, potvrdil účasť vo filme Thor: Ragnarok. Teraz tu máme ďalšie oficiálne potvrdenie jeho účasti a to vo filmoch Avangers: Infinity War!

Pokiaľ ide o Lokiho, jeho budúcnosť bola donedávna nejasná. Sám Tom Hiddleston sa vyjadril, že o pokračovaní Thor 3 nič nevie, ale že by sa rád vrátil, ak by fanúšikovia mali záujem. Teraz to však vyzerá tak, že si môžeme konečne vydýchnuť. Murk Ruffalo pre USA Today prezradil, že už hovoril s režisérom snímky Taikom Waititim. Síce nepozná podrobnosti príbehu, no potvrdil, že Thor, LOKI a on v príbehu figurujú. Prezradil totiž, že sa veľmi teší na natáčanie s Tomom (Hiddleston) a Chrisom (Hemsworth), hlavne kvôli Tomovi ,pretože s ním je na natáčaní vždy veľa srandy.

hulk_avengers2
(zdroj: Marvel.com)

Z toho celého nám teda vyplýva, že Marvel zatiaľ len Toma Hiddlestona neinformoval o plánoch filmu Thor 3. Môže to byť zapríčinené aj tým, že v minulosti sa pár hercom podarilo prekecnúť o veciach, ktoré mali ostať zahalené rúškom tajomstva, minimálne do doby kedy by sa to Marvelu hodilo.

Nakoniec už len spomeniem že Ruffalo sa k sólovke Hulka vyjadril tak, že ak aj dôjde k jeho realizácií, je to vzdialená budúcnosť. Opäť spomenul fakt, ktorý už všetci poznáme a to, že Marvel nie je vlastníkom  práv postavy Hulka. Pre tých čo nevedia, vlastníkom práv je spoločnosť Universal.  Marvel sa tak v prípade použitia zeleného goliáša,  musí deliť o percentá zo ziskov.

Potvrdenie účasti oboch postáv je veľmi dobrá správa. Myslím, že sa máme naozaj načo tešiť. Loki sa nám vráti a Hulk okrem behania po Asgarde, dá možno do držky aj samotnému Thanosovi!

hulk-punch-thor-series-2015

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 + 25 =