Inhumans si zachraňujú povesť v druhom traileri

Budem sa opakovať, ale nebudem klamať. Všetko, čo sme doposiaľ videli z chystaného seriálu Inhumans, nás nijakým spôsobom nepresvedčilo a ani nenadchlo. Prvé zábery bola tragédia, prvý trailer bol snáď zlý vtip. Napriek tomu, že ide o projekt vznikajúci v spolupráci troch spoločností, ABC Television, IMAX a Marvel, vizuál akoby zaspal dobu.

Tvorcovia sa však pokúsili o nápravu, priamo na Comic-Cone 2017 v San Diegu. Priniesli nám druhý trailer, ktorý tvrdí, že na veľkosti záleží a IMAX je tým pravým riešením pre naše problémy. Druhý trailer je jednoznačne omnoho lepšie zostrihaný ako ten prvý a celkový dojem dotvára aj sprievodná hudba Human od interpreta menom Rag’n’Bone Man. Celé to zrazu pôsobí príjemnejšie, lepšie a človek aj začína mať pocit, že to bude dobrý seriál.

Otázka však znie, či tento klamliví pocit nevzniká len dobrým strihom a chytľavou pesničkou. Keď je raz niečo zlé, viete to pekne zostrihať, ale seriál bude stále zlý. Ale tu sa opäť dostávame do štádia, kedy predčasne lámeme nad seriálom palicu (nato tu predsa máme komiksovky od Warneru). Nie, netreba nič dopredu zatracovať. A pokiaľ by bol seriál skutočne zlý, tak aspoň tam bude Lockjaw, ten zatiaľ vyzerá celkom milo. Ak ešte stále neviete, kto sú členovia kráľovskej rodiny Inhumans, klikajte na náš článok!

Prvá časť seriálu má premiéru už 1. septembra v kinosálach IMAX a od 29. septembra bude seriál bežať na televíznej stanici ABC.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
24 ⁄ 12 =