Inteligentný Hulk v snímke Thor: Ragnarok!

Vyzerá to tak, že dostaneme Hulka z „Planet Hulk“, ale bez „Planet Hulk“. Pre tých, čo nemali česť s komiksom „Planet Hulk“: ide o dielo, v ktorom je Hulk uvedomelý a inteligentný tvor, ktorý sa pričinil o revolúciu a politický prevrat na mimozemskej planéte.

Budem sa opakovať, keď poviem, že Hulk sa objaví vo filme Thor: Ragnarok? Myslím, že už áno. Minimálne všetci už o tom vieme. Mark Ruffalo, predstaviteľ zeleného goliáša, pri prezentácii svojho nového filmu s názvom Infinitely Polar Bear prezradil novinky ohľadne svojho angažmánu vo filme Thor: Ragnarok.

hulk-punch-thor
(zdroj: marvel.com)

Máme sa dočkať výraznej zmeny Hulkovho vedomia. Ruffalo túto zmenu pomenoval fúzia (zlúčenie/prepojenie). Už v Age of Ultron sme videli náznaky toho, že Hulk/Banner sa opäť dáva na útek pred civilizáciou. Tento krát však utečie omnoho ďalej, než len do džungle.  Dočkáme sa úteku za hranice planéty zem, priamo na Asgard (btw, vždy som to vnímal tak, že Asgard sa nachádza v nejakej astrálnej sfére), kde sa stane súčasťou súmraku bohov.

Otázka znie, že ak nastane spomínaná fúzia, ktorá časť Hulka/Bannera bude mať navrch? Vznikajú aj otázky ohľadne odchodu Hulka/Bannera na Asgard. Určite to nebolo tak, že sa jedno ráno zobudil, zozelenel a rozhodol sa dať si „trip“ na Asgard. Predstaviteľ Hulka/Bannera tiež prezradil, že tvorcovia sa trošku odklonili od klasického komiksového vzťahu medzi HulkomBruce Bannerom. Čo to znamená? Nateraz, ťažko povedať.

Mimochodom, v komiksovej predlohe sme sa neraz stretli so skutočnosťou, že Hulk sa prestal meniť späť na Bannera. To zapríčinilo, stále viac sa prejavujúcu Bannerovu inteligenciu u Hulka. Pevne verím, že niečoho podobného sa dočkáme aj v snímke Thor: Ragnarok, ktorý do kín vstúpi 03.11.2017.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: aintitcool.com/comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 + 8 =