Iron Fist: Poznáme jeho predstaviteľa! – UPDATE

UPDATE (17.03.2016):  Marvel.com dnes oficiálne potvrdil, že štvrtého hrdinu od NETFLIXu menom Iron Fist, stvárni herec Finn Jones! Takže vážení, je to oficiálne. Poznáme všetkých predstaviteľov zoskupenia The Defenders!

PÔVODNÝ ČLÁNOK (26.02.2016): Internetom sa šíria zvesti, že konečne spoznáme herca, ktorý stvárni majstra bojových umení – superhrdinu známeho ako Iron Fist! Má ním byť herec Finn Jones, ktorého poznáme ako Lorasa Tyrella zo seriálu Game Of Thrones!

finn_jones_iron_fist_vulture
Finn Jones (zdroj: vultrute.com)

S touto správou prišiel That Hashtag Show, ktorý sa odvoláva na svoj zdroj z kastingového prostredia. Zatiaľ nie je známe, či je správa pravdivá, aj keď zdroj That Hastag Show sa už v minulosti ukázal ako dôveryhodný. Je však jasné, že herec Finn Jones zapadá do vekového rozmedzia v ktorom tvorcovia hľadali. Taktiež berieme do úvahy náš starší článok, kde Mike Colter a.k.a. Luke Cage tvrdil, že Iron Fist už má svojho predstaviteľa.

Na oficiálne vyjadrenie si ešte budeme musieť počkať, len čo sa však objaví, budeme vás informovať. Aké sú vaše názory? Sedí vám tento herec? Chceli by ste iného?

Iron Fist v súčasnej dobe nemá dátum premiéry, avšak s jeho debutom sa ráta na rok 2017.

 (zdroj: comicbook.com/youtube.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 ⁄ 3 =