J. J. Abrams súčasťou DC Extended Universe?

Tento rok prišli do našich kín rovno dva filmy z produkcie Warner Bros. a DC Comics. Prvým bol Batman v Superman: Dawn of Justice a je pre mňa splnený vlhký sen malého DC fanúšika žijúceho vo mne. Druhým filmom bolo Suicide Squad, ktoré má síce veľa jednotlivých kladov, ale film ako taký sme všetci očakávali lepší. Najbližšie nás čaká v kinách prvá superhrdinka – ako na comicsových stránkach tak aj na striebornom plátne – Wonder Woman. Po nej nás čaká ďalší vytúžený projekt Zacka Snydera (ktorý veľmi opatrne očakávam) – Justice League. Tam by sme sa po udalostiach BvS, mali dočkať zmŕtvychvstania otca všetkých superhrdinov – Supermana.

wait-is-henry-cavill-growing-a-beard-for-justice-league-951562

Predstaviteľ Kal-Ela – herec Henry Cavill zverejnil na svojom Instagrame fotku, na ktorej je zreteľne vidieť detail legendárneho čierneho Supermanovho obleku, ktorý mu v komiksoch pomáhal s regeneráciou, potom čo bol zabitý práve Doomsdayom. My sme Zackovi vďační za tieto detaily, vďaka ktorým si jeho filmy tak vážime! Kedy ale uvidíme ďalšiu Supermanovu sólovku?

13920912_1671542976499219_4768229204713468138_n

Odpoveď nie je tak jednoznačná, ale pár nezávislých zdrojov tvrdí, že WB a DC Comics považuje pokračovanie Supermana za prioritu! Odhadovaný dátum premiéry je 1. novembra 2019. Je to jeden z voľných dátumov rezervovaných DC premiér. Naskytá sa však otázka, kto natočí sequel Muža z Oceli? Istú dobu sa hovorilo o Davidovy Ayerovy, ale  po premiére Suicide Squad táto bublina „nejako“ spľasla. Teraz sa v spojitosti s pokračovaním Man of Steel šíri Hollywoodom iné zvučné meno. Je to meno slávneho režiséra J. J. Abramsa! Režiséra, ktorý úspešne resuscitoval značky ako Star Trek a Star Wars! Žeby rovnako znovu-nakopol Supermana s  tvárou Henryho Cavilla?  Sem s ním! Samozrejme nič nie je oficiálne potvrdené. Myslím si však, že ak by mal niekto natočiť ďalšieho Supermana (okrem Zacka Snydera), mal by to byť práve komiksový nadšenec J. J. Abrams! Zaujímavosťou je, že Abrams mal v roku 2002 točiť film Superman Flyby, čo bol projekt , ktorý mal Supermana priviesť do 21. storočia.

abrams-superman

Bol by podľa vás J. J. Abrams dobrou voľbou? Alebo by ste chceli niekoho iného? Aký názov by mal mať druhý Superman? Za mňa by po „Man of Steel“ mal nasledovať „Man of Tomorow“.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 × 23 =