Jessica Jones oznámila dátum premiéry

Jessica je späť! Netypická superhrdinka, ktorá je často opitá a a priam vzorová mám v p… skrátka pozerá sa na veci s nadhľadom, oznámila dátum premiéry druhej série.

Prvá séria seriálu Jessica Jones je považovaná za jednu z najlepších, ak nie vôbec najlepšiu adaptáciu Marvel komiksov z produkcie Netflixu. Priniesla všetko, čo človek od dobrého „street level“ superhrdinského seriálu očakáva. Jessica mala proti sebe úžasného záporáka, príbeh ponúkol skvelé zvraty, zoznámili sme sa s Lukeom Cagom, a tak je latka postavená naozaj vysoko. Trailer, ktorý má len niečo viac ako minútu, nám ukazuje, že Jessica sa opäť dostane do problémov a bude musieť siahnuť až na dno svojich superhrdinských a tiež detektívnych schopností.

Do kalendárov si zapíšte dátum 8. marec 2018, keď ku vám Jessica príde bez ohľadu na to, či necháte dvere otvorené, alebo zatvorené. 😉

 

https://www.youtube.com/watch?v=QK_iX5cPDhE

 

Zaujímavosť: Pôvodne bol pre postavu Killgravea vybraný Jim Carrey.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 × 4 =