John Wick proti celému svetu!

Najskôr mu zabili psa. Potom ho opäť zatiahli do života, ktorý chcel opustiť. Porušil však pravidlá, a tak musí znášať následky. Tretí film zo sveta Johna Wicka sa bude pravdepodobne začínať presne tam, kde sa skončil druhý. John Wick zabil svojho protivníka na pôde hotela Continental. Stal sa tak vyvrheľom a viac sa už nemôže spoliehať na podporu svojho „cechu“. Ako bonus, na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov a na konci druhého dielu dostal náskok iba hodinu. Ten vyprší a po krku mu pôjde prakticky každý v branži. Ak mal doteraz John Wick problémy, to, čo ho čaká teraz, sa s nimi asi nebude dať vôbec porovnávať. Okrem Keanu Reevesa sa môžeme tešiť aj na návrat Laurenca Fishburna, Lancea Reddicka (recepčný) alebo Iana McShanea. Novými tvárami budú Halle Berry a Anjelica Huston. Zvládne to Baba Yaga tretíkrát? Určite! Však zabije chlapíka knihou!

Premiéra je naplánovaná na 23. mája 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
12 + 12 =