Jumanji : Ďalší level na ľade aj piesku

Prvý trailer nám ukázal, že sa môžeme tešiť na rovnaké postavy, no tentoraz zosobňujúce iné charaktery. Tento zvrat mnohých potešil, pretože sľubuje čerstvý rozmer zábavy a nielen prepieranie motívov prvého filmu Jumanji: Vitajte v džungli. Čo však príbeh?

Trojica kamarátov zisťuje, že štvrtý z partie – Spancer – zmizol a stopy vedú naspäť do Jumanji. Pravidlá hry sa však zmenili a navyše so sebou do hry stiahli aj neželaných hostí. Zazelenané prostredie divokej džungle, čím je Jumanji typické, tentoraz vymeníme za horúce piesky púšte či mrazivé ľadovce hôr. Aj táto zmena prostredia je dobrým prísľubom. A znova najlepšie funguje chémia medzi Kevinom Hartom a The Rockom, ktorých dedkovské charaktery budú určite tým najvtipnejším prvkom. Hľadanie strateného kamoša Spencera sa môže začať!

Tvorcovia k svetu Jumanji pristúpili v remaku skvelo, preto nečudo, že sa na režisérskej stoličke opäť vracia Jake Kasdan a spolu s Jeffom Pinknerom a Scottom Rosenbergom spolupracoval na scenári. Okrem vyššie spomínaných hercov srdce zahreje aj Jack Black, Nick Jonas či Karen Gillan. Ansámbel však vyšperkovali takými hereckými legendami, ako sú Danny Glover a Danny DeVito!

V slovenských kinách od 12. 12. 2019!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 − 2 =