Jungle Cruise – The Rock opäť v džungli

Nebudem preháňať, ak skonštatujem, že posledné roky je Dwayne „The Rock“ Johnson magnetom na úspešné filmy. Za všetky stačí spomenúť sériu Jumanji alebo automobilovú telenovelu Fast & Furious. A práve v duchu série Jumanji sa ponesie najnovšia adaptácia tematického parku z portfólia spoločnosti Disney.

Adaptovať tematický park môže byť komplikované, najmä ak ide o atrakciu, kde vás posadia do lode a „prevezú dobrodružstvom“. V podobnom duchu sa bude niesť aj film Jungle Cruise, až na to, že v lodi budú sedieť Dwayne Johnson a Emily Blunt. Trailer nám ukázal, že o akciu, dychberúcu prírodu, hádanky a dobrodružstvo nebude určite núdza. Nosná bude pre celkový dojem chémia medzi Dwaynom a Emily, čo podľa traileru ťažko odhadnúť. Príbehovo pôjde o cestu z bodu A do bodu B, kde našich hlavných hrdinov bude poháňať snaha spasiť svet a hlavného záporáka pravý opak. V rámci žánru rodinnej dobrodružnej zábavy to môže stačiť, ale nič viac ako tuctový letný popcorn by som asi nečakal.

Na režisérskej stoličke sedí Jaume Collet-Serra, ktorý má na konte napríklad horory The Shallows alebo Orphan. Meno tohto rodáka z Barcelony sa spája aj s réžiou komiksovky Black Adam.

Premiéra je naplánovaná na 23. júla 2020.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
7 − 5 =