Jurský svet: Zánik ríše hrá tentoraz na temnú nôtu!

Universal Pictures nám prináša posledný a finálny trailer na snímku Jurský svet: Zánik ríše (Jurassic World: Fallen Kingdom). Ten je prekvapivo temnejší, vážnejší a hrá na hororovú nôtu.

Na začiatku sa (opäť) vraciame na ostrov Isla Nublar, na ktorom, ako prezradili predchádzajúce trailery, ohrozuje dinosaury zobudená sopka. Výprava ma teda za úlohu odchytiť a zachrániť jedenásť druhov. Lenže to by neboli zlé, veľké a nadnárodne spoločnosti, keby v tom nebol háčik. Áno, výprava bola oklamaná. Pretože biznis s dinosaurami hold vynáša.

Tak diváci, ako aj záujemcovia o dinosaurieho miláčika sú stále náročnejší, a tak sa rovnako ako v predchádzajúcom diele dočkáme genetických úprav. Tentoraz sa však ľudstvo poučilo a vytvorilo niečo menšie – Indoraptor. S určitosťou sa môžeme tešiť na bitku medzi obľúbencom Blueom vs. Indoraptorom. Zaujímavé je, že trailer nám predostrel množstvo nových scén, zrejme z priestorov akejsi záchytnej stanice, a mnohé pôsobia viac hororovo, než sme boli doposiaľ zvyknutí. V závere traileru sa vracia Dr. Ian Malcolm a aj scéna s kľučkou, ktorá odkazuje na dnes už legendárny prvý diel Jurassic Park z roku 1993.

Film Jurský svet: Zánik ríše (Jurassic World: Fallen Kingdom) vstupuje do našich kín už 21. júna/června 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 + 15 =