Druhý zánik dinosaurov v snímke Jurassic World: Fallen Kingdom

Pokračovanie úspešného hitu z roku 2015 sa nám konečne odhaľuje v prvých záberoch a to spolu s prvými príbehovými detailami. Čo nás v blížiacom sa pokračovaní Jurský svet: Zánik ríše (Jurassic World: Fallen Kingdom) čaká?

Film nám ako prvé predstaví organizáciu s názvom „Dinosaur Protection Group“, ktorú založila Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) a jej úlohou bude nájsť spôsob, ako dostať dinosaurov preč z ostrova. Na ostrove totiž vznikla hrozba vo forme aktívnej sopky, ktorá svojím výbuchom môže vyhladiť všetky zvieratá na ostrove. Claire na to ale nebude sama, na pomoc jej príde dvojica nových postáv v podaní Daniella Pineda a Justicea Smitha. Film sa údajne začína v momente, keď sa Claire vyberie za Owenom Gradym (Chris Pratt) po pomoc.

Na režisérskej stoličke nastala výmena, sequel zrežíruje J. A. Bayona (The Impossible, The Orphanage). Scenáristicky sa o film postaral režisér prvého dielu Colin Trevorrow spoločne s Derekom Connollym (Kong: Skull Island).

Snímka vstupuje do našich kín už 21. júna.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 × 15 =