Justice Society: World War II – Barry opäť cestuje časom

Štúdio Warner Bros. v spolupráci s DC nám naservírovalo trailer na nový animovaný film Justice Society: World War II. Je to prvý animák, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví tím Justice Society.

Už zo samotného názvu vyplýva, že príbeh sa bude odohrávať v období druhej svetovej vojny, v ktorej spomínaný tím pôsobí. Členmi Justice Society sú Wonder Woman, ktorá je vo vedúcej úlohe, Black Canary, Hawkman, Steve Trevor, Hourman a Jay Garrick (Golden Age Flash). V rámci traileru vidíme, že sa k Justice Society pridá aj siedmy člen, ktorý však nie je z obdobia druhej svetovej vojny. Kto iný by to mohol byť, než samotný Barry Allen (Flash), ktorý je známy najmä tým, že rád cestuje časom a často niečo zmení.

Barry Allen a Justice Society majú za cieľ zastaviť nacistov a ukončiť vojnu. Ako to celé dopadne a aké následky to bude mať na budúcnosť, keďže vieme, že zásahy Barryho Allena majú vo zvyku meniť a ohýbať realitu aj čas, sa dozvieme už tento rok. Presný dátum nám štúdio ešte neprezradilo.

Osobne sa na tento film veľmi teším, pretože v hlavnej úlohe dostaneme vcelku nevšedný tím. Môžeme len dúfať, že Barry svojimi činmi nevytvoril ďalšie množstvo alternatívnych realít, ako obyčajne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 ⁄ 3 =