Keď sa už aj Venom chytá za hlavu…

Venom, tímovka Sinister Six či dokonca sólový film samotnej tety May. Nápady, ktoré pred pár rokmi chrlilo štúdio Sony a nejedného fanúšika striasalo od strachu, že to snáď myslia vážne. Našťastie po snímke Amazing Spider-Man 2, romantickej tragikomédii, dostali tvorcovia rozum a uzavreli dohodu roka s Marvel Studios! Fanúšikovia sa nevedeli nabažiť a takmer zhodili internet, keď sa Spidey objavil v druhom traileri blockbustera Captain America: Civil War. No a nakoniec s príchodom traileru na reboot Spider-Man: Homecoming to už vyzerá, že svitá na lepšie časy! Lenže iba dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. No a vraj s tým vesmírom to nie je až také isté.

Štúdio Sony potvrdilo už dlhšie trvajúce teórie o samostatnom filme symbiota menom Venom! A nielen to! Zverejnilo dokonca aj dátum premiéry, ktorý je stanovený na 5. október 2018. Mimochodom, je to dátum, kedy sme pôvodne mali vidieť film Aquaman od majstrov svojho remesla, veľkých a neomylných pánov z Warner Bros. To však nie je podstatné, pretože dostaneme film s Venomom! Super, máme fakt radosť, že Sony s Marvelom začínajú pracovať aj na spin-offoch.

Nie, priatelia, skutočnosť je omnoho trpkejšia, než sa na prvý pohľad zdá. Na filme Venom sa totiž tvorcovský tím Marvel Studios nebude žiadnym spôsobom podieľať! A aby toho nebolo málo, scenár k filmu píšu tí istí páni, Scott Rosenberg a Jeff Pinkner, ktorí písali aj scenár k už spomínanému Amazing Spider-Man 2. Dobre, nevadí, možno sa tvorcovia poučili, štúdio presvedčili a ako záruku im ponúkli krv jednorožca, dva horcruxy a dušu štrnásťročnej panny. Pre nás fanúšikov je však dôležité, že univerzum Spider-Mana sa bude rozrastať. Omyl! Neviem, koľko rán dostal podľa Nového zákona Ježiš, ale mňa zrazila na kolená už táto druhá. Snímka Venom od štúdia Sony nebude mať žiadnu spojitosť s filmami Toma Hollanda, čiže pôjde v podstate o takzvaný „standalone movie“.

Zhrňme si to: samostatný film bez podpory kvalitných tvorcov, odrezaný od univerza a s retardovanými scenáristami. Ja osobne na to kašlem. Fakt! Je mi to jedno. To čo sa mi leskne v očiach, nie sú slzy. Dobre sú, ale, samozrejme, slzy „šťastia“…

(zdroj: cosmicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
17 − 4 =