Návrat filmu Vyvolený?!

!POZOR ČLÁNOK OBSAHUJE SPOILERY!

M. Night Shyamalan nám v roku 2000 priniesol jeden z najlepších filmov s komiksovou tematikou. Platí to dodnes  Unbreakable/Vyvolený je pecka aj po rokoch! Ak ste tento film doteraz nevideli, neváhajte a okamžite rest dobehnite. Tento rok nás prekvapil film The Split/Rozpoltený, o ktorom vďaka poslednej scéne vieme, že sa odohráva v rovnakom vesmíre, ako vyššie spomínaný Vyvolený. Okamžite po premiére filmu nás Shya informoval cez svoj twitter, že nás čaká crossover týchto dvoch filmov. A aktuálne sme dostali meno filmu a dokonca aj dátum premiéry!

GLASS, tak znie názov jedného (pre mňa) z najočakávanejších pripravovaných filmov. Premiéra je naplánovaná relatívne skoro – 18. január 2019. Už z názvu môžeme usúdiť, že nás čaká návrat záporáka s menom Mr. Glass, ktorého opäť stvárni Samuel L. Jackson. Vrátiť sa má, samozrejme, aj McAvoy, nám už známa hlavná postava Rozpolteného, ktorá má (už) 24 osobností. Bruce Willis sa vráti tiež. Dúfajme, že natáčanie začne čoskoro a že Shyamalan bude triezvejší vo svojom úsudku než poslednú dekádu.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
10 − 6 =