Mocný a obávaný Kingpin hlási návrat!

Najslabším článkom druhej série seriálu Daredevil z produkcie Netflix bol jednoznačne nízky počet scén s mocnou a obávanou postavou mafiánskeho podsvetia, známou pod pseudonymom Kingpin. Postavu, ktorá vo vyšších kruhoch vystupuje pod civilným menom Wilson Fisk, stvárnil úžasný Vincent D’Onofrio. Okrem vynikajúceho stvárnenia postavy sme sa v prvej sérii seriálu dočkali aj perfektného vystavania jeho charakteru a predstavenia osobných pohnútok.

Nie je preto žiadnym prekvapením, že si diváci postavu Kingpina naozaj obľúbili. Dokonca až tak veľmi, že sa vyskytovali názory, že postava predčila väčšinu záporákov z MCU (Marvel Cinematic Universe)! Veľkú radosť nám preto robí oficiálne ohlásenie Marvel TV, ktoré potvrdzuje návrat Vincenta D’Onofrioa do role Kingpina v tretej sérii seriálu Daredevil!

Vincent D’Onofrio sa teda pridáva k už ohlásením hereckým kolegom, ktorými sú Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil), Deborah Ann Woll (Karen Page) a Elden Henson (Foggy Nelson). Koľko priestoru v tretej sérii Kingpin dostane, je aktuálne neznáme. Uvidíme Kingpina riadiaceho svoje mafiánske impérium spoza väzenských mreží alebo sa Wilson Fisk dostane na slobodu pre nejakú procesnú chybu, ktorú Matt Murdock prehliadol? Čo myslíte?

Daredevil S01E03 – Rabbit in a Snowstorm (zdroj: Netflix)

(zdroj: news.marvel.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
3 + 14 =