Konečne vieme, kto si zahrá NEGANA!

Charakter Negana, (ne)slávne známeho z The Walking Dead komiksu, si konečne našiel svojho predstaviteľa. Je ním práve Jeffrey Dean Morgan. A tak sme sa konečne dozvedeli, kam John Winchester odišiel, keď nebol zopár dní doma. Morgan bol jeden zo skupinky hercov, ktorí sa o túto rolu uháňali. Nechýbali medzi nimi ani mená ako Timothy Olyphant, Matt Dillon and Garret Dillahunt. Negan by sa mal po prvé zjaviť na konci momentálne prebiehajúcej šiestej série a všetci rozhodne čakáme v napätí ako veľkolepo pripravia príchod tak dlho očakávanej postavy. Predtým, než Morgana pripíšu na zoznam hlavných hercov série, bude figurovať v titulkoch ako „guest star“.

Showrunner Scott M. Gimple nedávno prehlásil, že uvedenie Negana do deja bude veľmi náročné, najmä vzhľadom na to, s akou obľubou postava používa všetky anglické nadávky začínajúce sa na písmeno F. (Všetci zanietení sledovatelia seriálu dobre vedia, čo urobili s Rickovou vetou „They’re fucking with the wrong people“.)

„Vec, ktorá ma najviac teší je, že konečne sa blížime ku šiestej sérii tejto show..a je to stredoveká časť The Walking Dead komiksu, kde si uvedomíte, že existujú isté izolované kolónie, ale nemôžeme s istotou vedieť, že sú také aj ostatné,“ vyhlásil predstaviteľ Ricka Grimesa, Andrew Lincoln. „Ale každá kolónia sa buduje a formuje podľa svojho obrazu a potom tu nastane stret týchto komunít. To je pre mňa naozaj zaujímavé a vzrušujúce, keď sa približujeme k toľkej akcii. Vznikne z toho šialenosť akú sme doteraz ešte nevideli. Je to takmer istý druh reštartu pre spoločnosť a ľudstvo samotné. A práve to je vec, ktorá sa dá bohato vyrozprávať.“

Ak vás zaujíma, čo iné má Jeffrey Dean Morgan poslednou dobou na rováši, figuruje v seriáloch ako The Good WifeMagic City alebo Grey’s Anatomy. Po filmovej stránke sa naňho môžeme tešiť v nádejnej snímke Batman v Superman: Dawn of Justice, kde si zahrá práve Thomasa Wayna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 × 5 =