Ktorého Avengera uvidíme v samostatnom Spider-Manovi?

Nový reboot Spider-Mana je v súčasnej dobe, pomerne kontroverzná snímka. Veľmi skorý reštart po dilógii Amazing Spider-Man (2012-2014) od Marca Webba nie je fanúšikmi zatiaľ moc prijatý. Marvel a Sony majú momentálne poslednú šancu, nám priniesť kvalitnú snímku Spider-Mana. Viem si totiž predstaviť, že ak by bol nový reboot nepodarkom, veľa fanúšikov nadobro zanevrie na filmové spracovanie povúkolezca.

Ako už vieme, nový Spider-Man nedostane origin. Jeho debut bude započatý v snímke Captain America: Civil War. Čo znamená, že Spider-Man sa stáva súčasťou univerza na ktorom je najzábavnejšie práve to, že sa charaktery objavujú aj v iných snímkach ako len v tých svojich. Hlava Marvelu, samotný Kevin Feige oficiálne potvrdil, že niektoré existujúce postavy MCU sa objavia v pripravovanom reboote snímky Spider-Man!

giphy
High five bro!

Wou! Začína to vyzerať naozaj zaujímavo. Síce nejde o žiadne prekvapenie, keďže v dohode medzi Sony a Marvelom bolo od začiatku hovorené o vzájomnom prepožičiavaní si charakterov. Teraz sme však dostali aj oficiálne potvrdenie tejto skutočnosti. Otázkou ostáva, o aké charaktery z MCU pôjde? Na túto otázku, aj keď mierne hmlisto, odpovedal Joe Russo. Jeden z dvojice režisérov povedal: “Let’s just say … Great Lakes Avengers”! Ktorého z Avengerov uvidíme? Irona-Mana? Captaina Americu? Black Panthera? Či pôjde skôr o menšie postavy ako je Ant-Man, Falcon poprípade Black Widow? Nateraz, ostane otázka žiaľ nezodpovedaná. Faktom však je, že rebootu Spider-Mana by určite pomohol angažmán herca akým je Robert Downey Jr. či Chris Ewans.

Aké sú vaše tipy? Ktorý z Avengerov by mal sekundovať nášmu priateľskému susedovi Spider-Manovi? Osobne som za Tonyho Starka, keďže Iron Man 4 je skôr sci-fi v mysliach fanúšikov ako reálna snímka. Ale neodmietol by som ani modrého patriota, samozrejme ak prežije Civil War. 😉

Debut nového Spider-Mana uvidíme už 6. mája 2016 v snímke Captain America: Civil War.

(zdroj: EW.com/Comicbook.com/Marvel.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 − 11 =