Trailer na novú hrozbu v LEGO Marvel Super Heroes 2!

Netajím to a dokonca to už ani nemusím prízvukovať: LEGO hry si jednoducho idem! Ak sa to spojí s mojím obľúbeným univerzom Marvel, som v siedmom nebi. Prvej takejto hry sme sa dočkali v roku 2013 pod názvom LEGO Marvel Super Heroes. Príbeh vytvorený pre potrebu hry bol akýmsi prierezom komiksovej histórie, a to v tom zmysle, že hráči/čitatelia mnohé zápletky poznali z komiksovej predlohy. V roku 2016 sme sa dočkali ďalšej hry z univerza Marvel pod názvom Lego Marvel’s Avengers. Hra sledovala prevažne filmové MCU (Marvel Cinematic Universe) a dávala hráčom možnosť zažiť tie najlepšie scény z filmového plátna. Čo skutočne zamrzelo, bola absencia X-Menov či Fanatastic 4. Naopak sme sa vďaka DLC dočkali množstva postáv z aktuálneho All-New, All-Different Marvel.

Máme tu rok 2017 a spoločnosť TT Games z ničoho nič prišla s veľkým prekvapením! Ohlásila totiž hru LEGO Marvel Super Heroes 2, čo je akýmsi pokračovaním hry z roku 2013. A ako najlepšie predstaviť hru, ak nie rovno trailerom? Po zhliadnutí trailera je zrejmé, že hra bude niečo medzi pôvodným LEGO Marvel Super Heroes a hrou Lego Marvel’s Avengers. Veľké množstvo postáv si totiž prepožičalo filmový vizuál (väčšina postáv z MCU), naopak príbeh bude opäť vytvorený pre potreby hry, z čoho mám osobne obrovskú radosť!

A akej hrozbe sa hrdinovia v tomto dieli postavia? V prvej časti sme sa museli spojiť proti Galactusovi. Tentoraz tou hrozbou bude cestovateľ v čase Kang the Conqueror! Vďaka/kvôli jeho schopnostiam sa tak pozrieme do starovekého Egypta, na planétu Saakar (Thor: Ragnarok, Planet Hulk), do univerza starého západu (séria 1872 – Secret Wars) či do New Yorku z roku 2099.

Či sa dočkáme aj postáv z X-Men univerza alebo tímu Fantastic 4, nám trailer neprezradil. Minimálne však Old Man Logan by hráčom spravil veľkú radosť. Pevne verím, že hra si vezme to najlepšie z dvoch predchádzajúcich a ja sa zas budem môcť zavrieť na pár týždňov doma (som predsa nejaký introvert).

LEGO Marvel Super Heroes 2 vychádza už 14. novembra na Xbox One, PS4, PC a Nintendo Switch.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 ⁄ 4 =