LEGO Marvel’s Avengers TRAILER

V prípade, že máte radi Marvel a ste fanúšikom stavebnice LEGO (rovnako ako aj ja), zbystrite pozornosť! Keďže politika Marvelu zameriava oficiálne hry na mobilne zariadenia, LEGO Marvel’s Avengers od TT Games je tou pravou náhradou pre konzolových a PC hráčov.

Spolupráca MarveluTT Games na hre LEGO Marvel’s Avengers však nie je vôbec žiadna novinka. Už v minulosti nám priniesli veľmi podarenú „open world skákačku“ s názvom LEGO Marvel Super Heroes. V nej sme mali možnosť hrať za obrovské množstvo ikonických hrdinov a navštíviť najznámejšie lokality z univerza Marvel Comics. Ako fanúšik som bol vo vytržení z toho, aké možnosti hra ponúka, aj napriek tomu, že je cielená pre mladšie publikum.

Na prekvapenie, bolo ohlásene pokračovanie a to už spomínaný LEGO Marvel’s Avengers. Hra má tento krát sledovať príbehy z filmového Marvel univerza (MCU). Na jednej strane to je veľmi dobre, pretože navštívime lokality z našich obľúbených filmov, no na druhej strane, dej nám už bude známy, a tým pádom sa nedočkáme žiadneho prekvapenia. Práve skutočnosť, že sa tvorcovia pri prvej hre nemuseli držať žiadnej filmovej predlohy, jej pridávalo obrovské plus!

Z osobnej skúsenosti vám môžem hru vrelo odporučiť! V prípade, že by vás moje slova nepresvedčili, mám tu pripravený úplne nový “open world” trailer pre LEGO Marvel’s Avengers.

Hra oficiálne vychádza v januári 2016 pre Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Wii U, Nintendo 3DS a PC.

(zdroj: TT Games/Marvel/Comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 × 13 =