LEGO Star Wars: The Force Awakens TRAILER

Nikdy som sa netajil tým, že som veľký fanúšik LEGO hier od spoločnosti TT Games. Dôkazom bol aj starší článok, ktorý vás mal informovať o poslednej LEGO hre s názvom LEGO Marvel’s Avengers.

TT Games nám však robí radosť a ohlásil ďalšiu hru, ktorá sa vracia do už známeho univerza Star Wars. Prečo vravím známeho? Pretože LEGO Star Wars hier sme tu už zopár mali. Menovite:

LEGO Star Wars: The Video Game (2005)

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (2006)

LEGO Star Wars: The Complete Saga (2007)

LEGO Star Wars III: The Clone Wars (2011)

Kedže v kinách nedávno kraľovala siedma epizóda, tak nová hra nesie názov LEGO Star Wars: The Force Awakens. Nie je to samozrejme žiadne prekvapenie. Hype okolo Star Wars bol obrovský. Otázka je, či každý ďalší film dostane aj LEGO hru, alebo to tvorcovia vyriešia formou DLC balíčkov. Ja osobne sa veľmi teším, že sa v LEGO hrách opäť vrátim do Star Wars univerza. Pre tých, ktorí si stále nie sú istí hrou, tu máme trailer. Ten je vlastne presná kópia prvého traileru k filmu, akurát s prvkami známeho LEGO humoru.

Hra oficiálne vychádza 28. júna 2016 pre Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Wii U, Nintendo 3DS a PC.

(zdroj: TT Games/Marvel)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
18 × 5 =