Ludocrats – Úlet, ktorý sa začne na deň bláznov

Kieron Gillen je scenárista, ktorý v poslednej dobe zahviezdil najmä sériou DIE, ale na konte má napríklad aj hit The Wicked + The Divine. Kieron, ktorého sme mali ho možnosť vidieť na festivale Thought Bubble Fest, spojí svoje sily so scenáristom Jimom Rossignoom (Sir, You are Being Hunted), aby vytvorili uletenú minisériu Ludocrats.

„Táto séria bude výbuchom trblietok a slimákov. Všetko budete usporiadané umelecky a umelo s dostatkom nezmyselnosti a nedostatkom citlivosti. Jej cieľom bude, aby ste boli štastní, ale tiež vydesení,“ prezradil scenárista Kieron Gillen.

V skratke: The Ludocrats! Aristokrati šialenosti! Vznikli kolíziou fantasy verzie Duny a R-kovou verziou Asterixa a Obelixa! Barón Otto Von Subertan a profesor Hades Zero-K sú tu, a pokúsia sa nás všetkých zachrániť mať sa fajn.

„Som šťastný, že som súčasťou toho, čo sa tu deje, nech je to čokoľvek,“ skonštatoval Rossignol.

Kreslič Jeff Stokely (The Spire) dodáva: „Prosím, pomôžte mi. Chytili ma do pasce. Pošlite pomoc!

Séria Ludocrats z dielne vydavateľstva Image sa dočká piatich zošitov a prvého sa dočkáme, nečakane, 1. apríla. A aj na zverejnených náhľadoch to vyzerá ako neskutočný úlet.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
10 × 18 =