Marvel na NYCC zverejnil svoje dlhodobé plány

New York Comic Con bol opäť miestom, kde sa vydavateľstvá pretekajú v zverejňovaní bombastických noviniek pre blízku, ale aj vzdialenejšiu budúcnosť. Výnimkou nebol ani Marvel, ktorý nám zhrnul svoje plány na najbližší rok.

Avengers Assemble

Jason Aaron píše Avengers už takmer päť rokov a jeho obrovská sága sa má dočkať vyvrcholenia. Tento event má spojiť dianie v sériách Avengers, Avengers Forever a Avengers of 1.000.000 a výsledkom by mala byť mela Avengers a bezprecedentného počtu zlosynov.

Zdroj: Marvel
Dark Web

Dva zavrhnuté klony – Madelyne Pryor a Ben Reilly – sa spojili a prijali identitu Goblin Queen a Chasm. V crossoveri Dark Web rozpútajú pomstu, ktorej cieľom bude Spider-Man a X-Meni.

Zdroj: Marvel
Sins of Sinister

Mister Sinister opäť rozpúta kolotoč machinácií, ktoré môžu viesť k veľmi temnej budúcnosti X-Menov. Zasiahnuť by táto udalosť mala série Immortal X-Men, X-Men Red a Legion of X.

Zdroj: Marvel
Captain America: Cold War

Ako Captain America momentálne pôsobia aktuálne Steve Rogers, ale aj Sam Wilson. Každý má vlastnú sériu a bolo len otázkou času, kedy sa dočkáme crossoveru. Výsledkom by mal byť akčný špionážny triler, v ktorom sa môžeme tešiť na návrat Nomada, na konflikt s Wakandou a Buckyho, ktorého čakajú veľké zmeny.

Zdroj: Marvel
Summer of Symbiotes

V sériách Venom, Carnage a Red Goblin prišlo množstvo nových symbiotických príbehov. Pripraviť sa máme na návrat starých tvárí, ale aj debut nových symbiontov. Čaká nás údajne úplné šialenstvo.

Zdroj: Marvel
Fall of X

X-Meni dúfali, že Krakoa vydrží navždy. Je čas zistiť, či mali pravdu.

Zdroj: Marvel

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 + 3 =