Marvel News #1

Nebolo to tak dávno, keď sme uvažovali, čo znamená záhadná značka MU. O niekoľko dní nám Marvel prezradil, že ide o slovné spojenie Monsters Unleashed. V tomto bode sa začalo špekulovať a uvažovať, čo má toto označenie znamenať. Aj na našom portáli sme písali o možnosti, že by mohlo ísť o novú hororovú sériu, ktorá by odkazovala na rovnomenný magazín zo 70. rokov, ktorého hrdinami boli napríklad Man-Thing, Werewolf by Night alebo Frankensteinovo Monštrum. Boli sme tejto možnosti veľmi naklonení, ale pravda je inde.

monstersunleashed_promo_0916

Marvel vypustí do sveta monštrá, aby sa tak vytvoril nový crossover event, v ktorom si to po dlhej dobe hrdinovia nerozdajú medzi sebou, ale budú musieť bojovať spolu. V aktuálnej situácii, v ktorej sú hrdinovia značne rozdrobení, to môže byť zaujímavé. A predpokladám, že nikto takýto útok ani nebude očakávať. Kto ale zaútočí? Už podľa ilustračného obrázka je vidieť, že nepôjde len o notorických zlosynov ako Fin Fang Foom, ale súčasťou útoku budú aj Groot alebo Devil Dinosaur, ktorí sú aktuálne na strane dobra.
Dôležité bude zdôvodnenie tohto útoku. Ak to nebude nejaká triviálna alebo x krát videná blbosť, mohlo by to fungovať. Event je ohlásený na január 2017, celkovo by mal mať 5 čísiel, ktoré budú mať po 30 stránok. Pravdepodobne preto, aby bolo dosť priestoru pre dvojstránkové ilustrácie. Predsa len monštrá zaberú kopu miesta.

hulk

Ďalšou zaujímavou novinkou bude nová séria Hulk, ktorá by mala odštartovať v decembri tohto roka. Hlavnou postavou bude She-Hulk a nebojte sa, nezabudol som pri názve série napísať She. She-Hulk toto označenie stratí na základe udalostí v Civil War II. Musíme uznať, že to logiku má. She-Hulk dostala kvalitne na držku prakticky v úvode a chvíľu to vyzeralo, že to nerozchodí. Následne asi všetci vieme, čo sa stalo jej bratrancovi Brucovi Bannerovi. A dve takéto traumy by sa určite podpísali na každom superhrdinovi. Uvidíme, čo to bude v konečnom dôsledku znamenať a či sa dočkáme mentálne nestabilného Hulka ktorý ničí! Bolo by to fajn 😉

hawkeye2

Rovnako na december je ohlásená aj novinka Hawkeye, ktorá sa ale sústredí na Kate Bishop. Clint Barton, ktorý aktuálne nie je v superhrdinskej komunite zrovna najpopulárnejší, sa v sérii Occupy Avengers vyberie na cestu po Amerike a tak preberie štafetový kolík „Hawkeye“ Kate. Kate by sa mala v tejto sérii vrátiť do Venice Beach a mala by tam pôsobiť ako superhrdina/súkromné očko. Autorka scenára Kelly Thompson sa vyjadrila, že by malo ísť o akúsi Veronicu Mars ale so superhrdinami. Uvidíme, ako sa to autorke A-Force podarí.

Toľko nateraz, na ďalšie Marvel News sa môžete tešiť už o týždeň. Dovtedy sledujte náš Facebook.

(zdroj: newsarama.com, ew.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 18 =