Marvel News #119: No Compromise. No Mercy.

No Compromise. No Mercy. Tento text sprevádzal obrázky, ktorými Marvel teasuje ďalšiu pripravovanú novinku. Ako prvý bol zverejnený teaser, na ktorom sa ukázal Blade a fanúšikovia okamžite začali špekulovať o návrate tejto postavy, respektíve, že konečne dostane vlastnú sériu. Potom však dorazili ďalšie dva obrázky, na ktorých sa objavili Wiccan a Spectrum. Pôjde teda o niečo väčšie ako len o novú sólovku lovca upírov. Predpokladá sa, že by mohlo ísť o ďalší príbeh s „No“ na začiatku. Po No Surrender a No Road Home by tak išlo už o tretí prírastok do tejto série. Detaily sa dozvieme už v utorok.

Séria Savage Avengers, z ktorej včera vyšlo už druhé číslo, sa zatiaľ stretáva so zväčša pozitívnymi reakciami. Pripomeňme si, že ide o tímovku, ktorej zostavu tvoria postavy ako Wolverine, Conan, Punisher alebo Venom. Fanúšikovia sa ale začínajú pýtať, kde je Elektra? Scenárista Garry Duggan jej doterajšiu absenciu zdôvodnil jednoducho. Ide o ekonomické dôvody. Vystrieľať všetky tromfy hneď v prvom čísle by nebolo ideálne. A tak sa na Elektru môžeme tešiť až v treťom čísle, na ktorého náhľad sa už môžeme pozrieť. O kresbu sa stará Mike Deodato jr. Savage Avengers #3 budú k dispozícii od 3. júla.

Výsledkom spolupráce Marvel Comics a Dreamscape Media budú známe komiksové príbehy vo forme audiokníh. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na adaptácie komiksov Ultimate Spider-Man, Ultimate X-Men, X-Men: Codename Wolverine a Daredevil: The Man Without Fear. Neskôr by malo nasledovať 20 ďalších príbehov. Dátum vydania zverejnený nebol.

Daredevil: The Man Without Fear

House of X a Powers of X sú stále zahalené rúškom tajomstva. Je isté, že Jonathan Hickman má v talóne veľké veci a že sa po jeho príbehoch svet X-Menov zásadne zmení. Z najnovšieho teaseru sme sa síce veľa nedozvedeli, ale vidíme Magneta v novom farebnom prevedení. Bude viac ekologický? Bude z neho Hulk? Alebo si len povedal, že to chce zmenu? Samozrejme, tieto úvahy je nutné brať s rezervou. Na nejaké podstatné informácie si budeme musieť ešte počkať.

Powers of X

Veľká udalosť si pýta veľa variat coverov a inak to nebude ani pri House of X/Powers of X. Tie nedávno zverejnené nám rekapitulujú históriu X-Menov.

Dokumentárna séria krátkych videí o histórii X-Meno, o ktorej sme písali už pred dvoma týždňami, pokračuje. A keďže nové čriepky histórie X-Menov sú zverejňované v týždňových intervaloch, od našej poslednej zmienky pribudli už dve nové videá. Jedno sa zameriava na 90. roky a druhé na udalosť Age of Apocalypse.

X-Men: The 90s

 

 

Age of Apocalypse

 

 

Včerajšie novinky sa niesli v najmä v znamení štartu novej série Black Cat a one-shotu Hulk. Vyvrcholila aj séria Meet The Skrulls a veľké veci sa diali aj v annual zošite Guardians of the Galaxy.

Age Of X-Man – Prisoner X
Black Cat #1
Captain Marvel #6
Cosmic Ghost Rider Destroys Marvel History #4
Dead Man Logan #8
Deadpool #13
Domino – Hotshots #4
Guardians Of The Galaxy Annual #1
Incredible Hulk – Last Call #1
Marvel Team-Up #3
Meet The Skrulls #5
Old Man Quill #6
Savage Avengers #2
Spider-Gwen – Ghost-Spider #9
Star Wars – Age Of Rebellion – Luke Skywalker #1
Tony Stark – Iron Man #12
Uncanny X-Men #19
War Of The Realms #5
War Of The Realms – Journey Into Mystery #4
War Of The Realms – New Agents Of Atlas #3

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ nebudeme extrémne sklamaní z filmu Dark Phoenix a nevyžiada si to dovolenku, budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte ďalej Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 ⁄ 4 =