Marvel News #61

Vyzerá to tak, že Marvel ukončí sériu Guardians of the Galaxy číslom #150, ktoré bude vonku v januári. Na február síce bolo ohlásené číslo #151, ale bolo následne nahradené komiksami Infinity Countdown: Adam Warlock #1 a Infinity Countdown Prime #1. Túto správu potvrdil samotný Marvel a rovnako aj scenárista Gerry Duggan prostredníctvom Twitteru.

 

 

Na animovanom GIF obrázku vidíme Adama Warlocka a teaser na Soul Gem. Aj keď aktuálne sa hovorí o Infinity Stones, nie Infinity Gems, aby komiksy korešpondovali s Marvel Cinematic Universe. O návrate Adama sme písali v Marvel News #60. Celkovo to vyzerá tak, že nás opäť čaká nejaký veľký megalomanský príbeh, ktorý bude vačší ako samotný Guardians. Smrdí to eventom, tak uvidíme. Na prísľub, že si od nich dá Marvel aspoň rok a pol pokoj, dúfam, nezabudli.

 

 

Štúdio Fox má na apríl budúceho roka naplánovanú premiéru X-menovského spinoffu The New Mutants a tak nezaháľa ani Marvel Comics. Pripravuje totiž minisériu New Mutants: Dead Souls, v ktorej sa tento tím vráti na stránky komiksu. Malo by ísť o samostatne stojaci príbeh a mali by sa tu ukázať staré známe postavy ako Karma, Magik, Wolfsbane, Rictor, Boom Boom a Strong Guy. Písať bude Matt Rosenberg a ilustrovať Adam Gorham.

 

 

Amadeus Cho, alebo ak chcete Incredible Hulk, aktuálne bojuje o prežitie v rámci „Planet Hulk“ príbehu a asi nikoho neprekvapí, že sa mu to podarí. Oznámený bol aj jeho návrat na Zem, avšak história sa bude opakovať a nastane World War Hulk II. Tento príbeh by mal odštartovať v komikse Incredible Hulk #714 v marci 2018 a otázne je, či ho Amadeus prežije. Marvel Comics teasuje tento návrat na Zem ultimátne osudovo a sľubuje prebudenie Hulkovho temnejšieho ja. Hulk by sa mal postaviť svojim kolegom z tímu Champions, ale aj Alpha Flight, Black Pantherovi a iným. Scenár bude písať Greg Pak a kresliť Carlo Barberi.

 

 

Tak, ako vždy, na záver prinášame prehľad noviniek, ktoré sa včera objavili v ponuke Marvel Comics. Opäť je to pestrá zmes, v ktorej si určite nájdete tú svoju sériu.

 

Astonishing X-Men #6
Black Bolt #8
Captain America #696
Darth Vader #9
Doctor Strange #382
Guardians of the Galaxy #148
Gwenpool #23
Hawkeye #13
Iceman #8
Inhumans: Once & Future Kings #5
Iron Fist #75
Spider-Man #235
Spirits of Vengeance #3
The Avengers #674
Venom Inc. Alpha
X-Men: Gold #17

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ nás nezničia vianočné večierky, budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 18 =