Marvel News #62

Komiksom Avengers #675 sa začne v januári príbeh No Surrender, od ktorého si Marvel veľa sľubuje. Pôjde, dá sa povedať, o crossover klasických Avengers, Uncanny Avengers a U.S. Avengers, ktorí sa spolu stretnú v hlavnej sérii. No Surrender bude vychádzať týždenne a nedávno boli zverejnené obálky komiksov, ktoré budú vychádzať v treťom mesiaci tohto eventu, konkrétne čísla #683 až #686. A zaujímavé určite je, že sa na nich nachádza Bruce Banner, alebo ak chcete, Hulk.

 

 

A za pozornosť určite stoja aj variant covery k februárovým číslam od Nicka Bradshawa, ktoré spolu vytvárajú jeden veľký obrázok.

 

 

 

Marvel len nedávno oznámil minisériu Doctor Strange: Damnation a už prišla prvá korekcia. Séria mala mať pôvodne päť čísiel, ale nakoniec to budú len štyri. Žiadne dôvody uvedené neboli. Ak ste o tejto sérii ešte nepočuli, bude sa točiť okolo Doctora Strangea a jeho snahy pomôcť zdevastovanému Las Vegas. A čo čert nechcel, alebo skôr chcel, na scéne sa objaví aj Mephisto. Sériu píšu Donny Cates a Nick Spencer, kreslí Rod Reis.

 

 

Vo februári nastanú v niektorých komiksových sériách zmeny na kresličských postoch. Pôvodne bol pre komiks Venom #161 ohlásený Tigh Walker, ale bol nahradený Javierom Garronom, ktorý kreslí napríklad Secret Warriors. Matteo Lolli bol pôvodne ohlásený pri komikse Despicable Deadpool #294, ale nahradí ho Scott Koblish a pri Deadpoolovi tak končí. Matteo Buffagni od čísla #35 odstupuje od série Old Man Logan a nahrádza ho Roberson Mendes. Na záver, Infinity Countdown Adam Warlock #1 bude kresliť Mike Allred. Pôvodne bol oznámený Aaron Kuder.

 

 

Marvel a ComiXology nedávno spolu ohlásili novú sériu Avengers: Back to Basics, ktorá bude dostupná exkluzívne pre túto službu na čítanie digitálnych komiksov. Séria bude mať šesť čísiel a bude vychádzať každé dva týždne. Séria sa bude dať kúpiť prostredníctvom digitálneho obchodu ComiXology a neskôr bude dostupná pre program ComiXology Unlimited. Písať ju bude Peter David, kresliť Brian Level a Juanan Ramirez. Ohlásená je na 7. marca 2018. Nejde o prvú takúto spoluprácu. Rovnako exkluzívne už vznikli série Black Panther: Long Live the King, The Immortal Iron Fist a Thor vs. Hulk: Chmpions of the Universe.

 

 

V pondelok 4. decembra bol Brian Michael Bendis hospitalizovaný so stafilokokovou infekciou a údajne takmer zomrel. Správu zverejnil sám Bendis o niečo neskôr prostredníctvom svojho Twitteru. Zotavenie mu údajne bude trvať niekoľko mesiacov. Držíme palce a prajeme skoré uzdravenie.

 

 

Čo ste si vybrali zo včerajších noviniek vy? Séria All-New Wolverine je dlhodobo môj favorit, ale za zmienku určite stojí aj Daredevil alebo aktuálne veľmi skloňované Star Wars.

All-New Wolverine #28
Amazing Spider-Man #793
Ben Reilly: The Scarlet Spider #11
Cable #152
Daredevil #596
Falcon #3
Jean Grey #10
Royals #12
Runaways #4
Secret Warriors #10
She-Hulk #160
Star Wars #40
The Despicable Deadpool #290
The Punisher #219
Unbeatable Squirrel Girl #27
Weapon X #12
X-Men: Blue #17

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Nové Star Wars sme už videli, ale ak si nepôjdeme dať cez víkend párkrát repete (LEBO JE TO BOMBA!!!), budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
9 − 4 =