Marvel News #69

Tak ako to už býva zvykom, po filme zo Star Wars univerza musí nasledovať jeho komiksová adaptácia. Osobne veľmi tieto nič neprinášajúce prepisy filmu nemusím, ale Star Wars: The Last Jedi má vraj byť iný. Aspoň to tvrdia scenárista Gary Whitta (Star Wars Rebel, Rogue One: A Star Wars Story) a kreslič Michael Walsh (Star Wars Annual, Hawkeye, The Vision). Príbeh by mal priniesť nové perspektívy, ale aj pred tým nevidené momenty. Či to je iba marketingový šum, alebo sa naozaj dočkáme niečoho, čo nám zážitok z filmu rozšíri, uvidíme časom. Premiéra 6-dielnej minisérie je ohlásená na 2. máj tohto roka.

 

 

Aktuálny kreslič série Daredevil, Ron Garney, oznámil prostredníctvom twitteru, že pri tejto sérii končí. Zverejnil náhľad z posledného zošita, ktorý podľa scenára Charlesa Soula nakreslil. Malo by ísť pravdepodobne o jubilejné číslo #600. Nie je to síce oficiálne potvrdené, ale ako náhradník zatiaľ vyzerá Mike Henderson (Deadpool vs. Old Man Logan).

 

 

Stanley „Artgerm“ Lau zverejnil svoj variant cover pre komiks Mighty Thor #705. Vidíme na ňom žiariacu Jane Foster ako bohyňu hromu. V tomto čísle sa bude stále riešiť príbeh The Death of the Mighty Thor z pera Jasona Aarona, ktorý nám sľubuje tragický, ale aj hrdinský príbeh.

 

 

Určite ste zachytili správu, že bol Stan Lee minulý týždeň hospitalizovaný v nemocnici. Dôvodom mali byť problémy s dýchaním a nepravidelný tep srdca. Onedlho však Stan Lee opustil nemocnicu a podľa jeho vyjadrení do médií sa cíti skvele. Inú odpoveď sme od 95-ročnej komiksovej legedny asi ani nečakali. Ako je na tom reálne, je otázne, avšak prepustenie z nemocnice je dobrým znamením.

 

 

Dlho očakávaná tímovka X-Men: Red dorazila na pulty včera, rovnako ako množstvo iných zaujímavých noviniek. Ak nedočkavo sledujete dianie okolo kameňov nekonečka, určite vás zaujme Infinity Countdown: Adam Warlock #1.

Amazing Spider-Man #795
Black Bolt #10
Black Panther: The Sound and the Fury #1
Daredevil #598
Hawkeye #15
Iceman #10
Infinity Countdown: Adam Warlock #1
Rise of the Black Panther #2
Rogue & Gambit #2
She-Hulk #162
Spider-Man #237
Spider-Man/Deadpool #27
Spirits of Vengeance #5
Star Wars #43
The Avengers #679
Venom #161
X-Men: Gold #21
X-Men: Red #1

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ si Elon Musk nepovie, že nabudúce vystrelí do kozmu našu redakciu, budeme tu opäť vo štvrtok. Dovtedy sledujte ďalej Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
3 × 17 =