Marvel News #7

V Marvel News #6 sme písali o publikácii “Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku“, ktorá vďaka vydavateľstvu Paseka konečne vyšla aj v českej jazykovej mutácii. Taktiež sme spomínali súťaž, ktorú sme vďaka darovaným výtlačkom včera úspešne spustili. Ak chcete vedieť viac, pozrite si priložené video a zapojte sa!

 

Portál BleedingCool opať priniesol predbežný rebríček predajnosti a čo sa týka Marvelu opäť to nebola žiadna veľká sláva. Do TOP 10 sa dostali len dva tituly a to konkrétne Civil War II #6 (4. miesto) a Star Wars #24 (9. miesto). Očakávalo sa, že sa tu objaví aj nová teamovka Doctora Strangea, ale ani aktuálny filmový hype mu nepomohol.

 

 

Civil War II #6 bola trochu sklamaním. Po dosť neprehľadnej mele v čísle 5 sme mali možnosť sledovať zdĺhavé rozhovory a dej sa prakticky nikam nepohol. Opätovne sa len utvrdzovali pozície, prípadne niektorí z mladších Avengerov dávali najavo znechutenie, ale znechutenie dával najavo asi aj každý súdny čitateľ. Bolo to slabé a absolútne nikam sa to neposunulo. Dúfajme, že záverečné dve čísla prinesú niečo, čo celkový dojem vylepší, aj keď si akutálne neviem predstaviť, čo by to mohlo byť.

 civilwar006

 

V rámci náhľadu Civil War #7 sme sa dočkali aj jednej zaujímavej skutočnosti. Čítajte ju a aj galériu si pozerajte len na vlastné riziko, je to ťažký spoiler.

SPOILER k Civil War #7!!!
V náhľade máme možnosť vidieť Spider-mana, ktorí je v hľadáčiku Captain Marvel, kvôli poslednej Ulyssysovej vízii a nastane nepríjemná situácia s políciou. Následne sa tam však objaví aj postava, ktorá zomrela už v začiatku Civil War II. Aspoň to tak vyzerá, ale nedá sa predpokladať, že v War Maschinovom obleku je vzkriesený Rhodey. Kto to ale je? Alebo má Marvel v talóne ďalší šialený twist? Uvidíme 23.11.2016.

O evente Monsters Unleashed sa hovorí stále viac. Podľa vyjadrení Axela Alonsa je isté, že na jeho základe vzniknú minimálne dva ongoing tituly. Samozrejme, zverejnila sa aj kopa obrazového materiálu s obálkami, náhľadmi do komiksu alebo napríklad predstavenie niekoľkých monštier v duchu akčných kartičiek. Všetko nájdete v priloženej galérii. Potvrdila sa aj účasť klasického monštra Fin Fang Fooma, ukáže sa aj známa lovkyňa monštier Elsa Bloodstone a doplnil sa fakt, že tento event ovplyvní osudy Avengers, Champions, Guardians of the Galaxy, Moon Girl alebo Riri Williams. Event odštartuje 17. januára 2017.

 

 

 

Nových komiksov včera nebola až taká záplava, ale o to viac zaujímavých titulov nám Marvel naservíroval. Za zmienku určite stojí nový Avengers, druhý diel Champions, tretí diel Death of X, štart Occupy Avengers alebo The Unworthy Thor.

 

 

Avengers #001
Champions #002
Deadpool & the Mercs for Money #005
Death of X #03 (of #04)
Foolkiller #001
Marvel Universe Avengers – Ultron Revolution #005
Moon Knight #008
Occupy Avengers #001
Scarlet Witch #012
Spider-Man 2099 #017
Spider-Woman #013
Spidey #012
The Unworthy Thor #001

 

Ďakujeme, že ste venovali svoj čas už siedmej časti Marvel News. Pokiaľ našu redakciu neunesú mimozemšťania, budeme tu opäť o týždeň. Dovtedy sledujte Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

(zdroj: newsarama, news2)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
14 − 11 =