Marvel News #76

Vyzerá to tak, že cez leto čakajú X-Menov krušné časy. Marvel zverejnil teaser obrázok na niečo, čo už názvom Extermination neveští nič dobré. Či pôjde o event alebo crossover, zatiaľ nevieme, známy je iba tím tvorcov. Scenár bude písať Ed Brisson, kresliť bude Pepe Larraz. Covery bude mať na starosti Mark Brooks. O príbehu nevieme prakticky nič, ale je vysoko pravdepodobné, že sa bude točiť okolo tímu X-Men Blue, ktorý je zložený z mutantov z minulosti. Čo sa ale bude diať? Vymažú ich z reality? Vrátia ich tam, kam patria? Všetko sú to zatiaľ iba špekulácie. Ďalšie informácie o tom, čo sa udeje v auguste, by sme mali dostať už tento víkend počas udalosti C2E2.

 

 

Keď „Spirit of Vengeance“ priniesol v zošite Thanos #13 šialeného titána do budúcnosti, znamenalo to okrem iného aj predstavenie nového charakteru. Na kozmického Ghost Ridera, ktorým nie je nikto iný, ako Frank Castle, fanúšikovia reagovali vcelku pozitívne. Predsalen ide o šialenú kombináciu, ktorá ale môže fungovať. Netrvalo dlho a pre tento charakter bola ohlásená vlastná séria.

 

Thanos #16

 

Detaily sme dostali od Marvelu včera. Pôjde o 5-dielnu minisériu, ktorá odštartuje v júli. Písať ju bude spolutvorca tohto charakteru, Donny Cates. O kresbu sa postará Dylan Burnett.

 

 

„To, že môžem pracovať na tomto charaktere, je úplná bomba,“ vyjadril sa scenárista Donny Cates. „Úprimne povedané, je ohromujúce, koľko fanúšikov si našla táto šialená postava a som rád, že môžem pokračovať v jej príbehu. Ak si myslíte, že príbeh Thanos Wins je divoký, počkajte si, čo sme naplánovali pre tohto nového vesmírneho šialenca.“ Entuziazmus Catesovi evidentne nechýba a tak neostáva nič iné, iba počkať, čo za vesmírne eskapády nás čakajú.

 

 

Marvel stále intenzívnejšie teasuje pripravovaný relaunch série Avengers. Za posledné roky ide už o niekoľkú snahu poriadne odštartovať túto tímovku a všetci veria, že tentokrát sa to už konečne podarí. Jason Aaron ako scenárista znie veľmi sľubne. Spoľahnúť sa bude môcť na kresbu Eda McGuinessa a Marca Moralesa. A kto bude súčasťou tímu? Toto už je dávno známa informácia, ale ak vám náhodou ušla, tak vedzte, že nový menoslov Avengers je nasledovný: Thor, Iron man, Captain America, Black Panther, Captain Marvel, She-Hulk, Doctor Strange a Ghost Rider. Prvého čísla sa dočkáme 2. mája.

 

 

Pri pohľade na novinky, ktoré sme na čítanie dostali včera, vás možno zaujme prvé číslo Venomized. Ďalší príbeh zo série eventov a crossoverov v hlavnej úlohe so symbiontami. Ak ste fanúšikom Poisons, určite tento zošit nevynechajte. Najviac sa ale hovorí o zošite Amazing Spider-Man #798, v ktorom graduje súboj Spider-Mana a Green Goblina.

 

All-New Wolverine #33
Amazing Spider-Man #798
Astonishing X-Men #10
Black Bolt #12
Iron Fist #79
Marvel Studios’ Ant-Man and the Wasp Prelude #2
Marvel Two-in-One #5
Rise of the Black Panther #4
Rogue & Gambit #4
Runaways #8
Spider-Man #239
Star Wars #46
The Avengers #687
The Avengers: Shards of Infinity #1
The New Mutants: Dead Souls #2
The Punisher #223
Venom #164
Venomized #1
X-Men: Gold #25

 

 

Ďalšie Marvel News sú na konci. Pokiaľ si tento víkend na Vienna COMIX neurobíme také dlhy, že nás naše partnerky vyhodia na ulicu, budeme tu aj o týždeň. Dovtedy sledujte ďalej Multiverzum na FB a čítajte komiksy!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
14 × 7 =