Marvel Select: Spectacular Spider-Man

Fanúšikovia a zberatelia akčných figúrok zbystrite! Spoločnosť Diamond Select si pre nás pripravila novú figúrku Spider-Mana. Ide o verziu známu ako Spectacular Spider-Man!

Ak ste zberatelia akčných Marvel figúrok v rozmedzí 6″ (15cm) až 10″ (25cm), tak značky Marvel Select (Diamond Select Toys) a Marvel Legends (Hasbro), sú pre vás dobre známe. Prvá spomínaná je dostupná aj v našich dvoch malých štátoch a zohnať ich nie je až taký problém. Teda pokiaľ nerátame vzácne kusy a úplne novinky, ktoré pravidelne meškajú. Čo sa týka značky Marvel Legends, tak je to už horšie. Omnoho horšie. Tu kvôli výberu treba siahnuť po kúpe zo zahraničia, kde žiaľ, často krát preplatíme figúrku na poštovnom. Nikto však nepovedal, že je to lacný koníček.

Ale aby sme sa vrátili k novinke a Spider-Manovi. Figúrka vyzerá naozaj dobre! V balení nenájdeme žiadny podstavec, ale zato mnoho komponentov vo forme meniteľnej hlavy a rúk. Obsahuje taktiež fotoaparát a stiahnutú masku. Stiahnutá maska naozaj poteší, pretože vzniká možnosť postaviť figúrku do slávnej polohy odmaskovania sa, ktorú poznáme z komiksovej predlohy Civil War. Mimochodom je zrejmé, že Diamond Select Toys prišiel s figúrkou schválne pred premiérou filmu, kde sa má MCU Spider-Man prvý krát objaviť. To je marketing! Priznám sa, že na mňa funguje. Som obrovský fanúšik Spider-Mana a tým pádom svoju figúrku Spider-Mana už mám. To však neznamená, že neuvažujem nad kúpou tejto novinky. Mimochodom, odporúčaná cena figúrky je 24,95$. Žiaľ na takúto sumu môže československý zberateľ zabudnúť.

(zdroj: diamondselecttoys.com/marvel.com/disneystore.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
46 ⁄ 23 =