Marvel Select: Vesmírno-komiksové prekvapenie!

Premiéra snímky Guardians of the Galaxy Vol. 2 sa nezadržateľne blíži, a tak nie je žiadnym prekvapením, že sa postupne začnú objavovať rôzne reklamné produkty, tričká, hrnčeky, hračky a v neposlednom rade aj figúrky či zberateľské sošky. Zberateľov, ktorí sa vyhýbajú filmovým verziám svojich obľúbených hrdinov, však tieto správy zanechali chladnými. To sme však nevedeli, čo si na nás spoločnosť Diamond Select Toys pripravila!

FCBD vol. 2014 Guardians of the Galaxy (zdroj: Marvel.com)

V predposledný deň mesiaca január spoločnosť z ničoho nič (bez akéhokoľvek teasovania) zverejnila predobjednávky na celý tím Guardians of the Galaxy v komiksovej verzii! Na začiatok treba upozorniť, že ide o novšie verzie komiksových postáv inšpirované prevažne sériami z All-New Marvel Now. Ak by chcel niekto protestovať v prípade Star-Lorda, tak ho rovno zastavím a poučím. Po premiére prvého filmu Guardians of the Galaxy v roku 2014 sa komiksová verzia inšpirovala filmovým výzorom.

Prejdime však k tímu samotnému. Do predobjednávky sa tak dostali tri balenia po jednej figúrke s podstavcom a rôznym vybavením a jedno balenie s dvoma figúrkami (rovnako s podstavcom a rôznym vybavením). Star-Lord, Drax a Groot sú balení samostatne a GamoraRocket Racoonom spoločne. Figúrky sú vskutku bohaté na rôzne komponenty a detaily. Čo sa týka pohyblivosti, tak si Diamond Select Toys v poslednom čase vstúpilo do svedomia a pri modeloch nájdeme až 16 pohybových kĺbov. Treba poznamenať, že v porovnaní s (bez tak dobre vyzerajúcimi) figúrkam z box setu Guardians of the Galaxy od spoločnosti Hasbro (známe ako Marvel Legends), vyzerajú tieto kúsky o dosť lepšie! Čiže ak ste vášnivým zberateľom a spomínaný box set od spoločnosti Hasbro nevlastníte, určite siahnite po týchto figúrkach. Stoja zato!

Menšie problémy vám však môže spôsobiť samotné dodanie, nakoľko Marvel Shop, ktorý vypustil predobjednávky, nepodporuje dodanie na Slovensko. Najbližšie si teda naši slovenskí zberatelia môžu nechať figúrky zaslať do susedného Rakúska. Alebo počkať na 27. február 2017, kedy figúrky oficiálne vychádzajú, a skúsiť iného predajcu. Tak čo? Objednané?

(zdroj:shop.marvel.com/news.toyark.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
17 + 6 =