Marvel vo filme #10

Seriál Hawkeye našiel svojho producenta. Na základe informácií, ktoré zverejnil The Hollywood Reporter sa o tento pripravovaný prírastok na platforme Disney+ postará scenárista Jonathan Igla. Ten je známy najmä vďaka svojej práci na seriáli Mad Men, kde má na konte 30 epizód. Pre Fox pracoval napríklad aj na seriáli Sorry for Your Loss, v ktorom sme mohli vidieť herečku Elizabeth Olsen. Seriál Hawkeye má sledovať Clinta Bartona, ako trénuje Kate Bishop, aby sa z nej stala superhrdinka bez superschopností. Dočkať by sme sa mali tiež viac o príbehu Ronina, čo je identita, ktorú na seba Clint prevzal počas udalostí v Avengers: Endgame.

Haykeye – Kate Bishop

A práve spomínanej Kate Bishop sa venuje najnovšia kastingová špekulácia. V jednaní o stvárnenie tejto úlohy je aktuálne Hailee Steinfeld, ktorú môžeme poznať napríklad z filmu Bumblebee. Túto 22-ročnú Američanku sme ale mohli počuť aj vo filme Spider-Man: Into the Spider-Verse, kde nahovorila postavu Gwen Stacy. Či nakoniec postavu, ktorá v komikse debutovala v roku 2005 v zošite Young Avengers #1, stvárni, zistíme až časom. Na záver len pripomeniem, že premiéry sa seriál Hawkeye dočká na jeseň 2021.

Hailee Steinfeld na premiére filmu Bumblebee

„Cítim, že má v rukách osud tohto filmu, čo ma veľmi upokojuje,“ povedala o Black Widow herečka Scarlett Johansson pre The Hollywood Reporter. „Poznám ju viac ako ktokoľvek iný. Aké bolo jej detstvo? Aký je jej vzťah k autoritám? Táto postava je odvážna a má mnoho rozmerov, má ale tiež veľa tráum a viedla život, o ktorom veľa nevieme. Aby mohla pôsobiť na tejto elitnej úrovni, musela veľa vecí jednoducho odsunúť preč.“ Z vyjadrení Scarllet Johanson je cítiť, že filmu naozaj veľmi verí. Okrem úlohy herečky sa v tomto prípade zhostila aj úlohy producentky. Údajne bola zapojená do výberového procesu hercov, režiséra a scenáristov.

Black Widow

Ak vás zaujíma, čo je nové v účinkovaní okolo Spider-Mana v MCU, tak sa nič zásadné nezmenilo. CEO Sony Pictures Tony Vinciquerra sa pre Variety vyjadril, že aktuálne sú dvere zatvorené. „Spider-Man bol na tom dobre pred zapojením sa do širších udalostí, darilo sa mu viac keď bol súčasťou hlavného diania ale teraz máme vlastné univerzum, ktorého bude súčasťou spolu s inými postavami.“ Sebavedomie zo šéfa Sony sršalo aj v ďalších vyjadreniach. „Myslím si, že sme naozaj schopní urobiť to, čo máme urobiť.“ Na otázku, či sa môže niekedy Spider-Man vrátiť do MCU, odpovedal neurčito. „Život je dlhý.“

Tony Vinciquerra

Ohľadom situácie Spider-Mana sa vyjadril aj jeho predstaviteľ Tom Holland. Tentoraz bez spoilerov. „Nehanbím sa povedať, že posledných päť rokov s Marvelom bolo neuveriteľných. Ako hercovi sa mi podarilo splniť si svoje sny. Sony ale bolo ku mne tiež vždy veľmi dobré a globálny úspech Spider-Mana je dôkazom ich podpory, zručnosti a odhodlania. Dedičstvo a budúcnosť Spideyho ostáva v dobrých rukách.“ Či si to herec naozaj myslí, alebo sa len Sony snaží skrz tieto PR vyjadrenia nakloniť si fanúšikov na svoju stranu, môžeme len hádať.

Spider-Man

Ďalším dôkazom toho, že Tony Stark má na svete množstvo fanúšikov, ktorí nezabudli na jeho obetovanie vo filme Avengers: Endgame, je socha ktorá bola nedávno odhalená v Taliansku. Sochár Daniele Basso vytvoril sochu Iron Mana v póze tzv. „superhero landing“ z prvého filmu tejto postavy. Na sochu sa môžete pozrieť v mestečku Forte de Marmi.

Iron Man

Nezabudnite sledovať aj komiksové novinky v rubrike Marvel News, ktoré okrem textovej formy môžete sledovať aj na Youtube!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
24 + 5 =