Marvel vo filme #8

Teen Choice Awards nie je práve ocenenie, ktoré by malo vo svete nejaký výraznejší cveng. Ako už z názvu vyplýva, cieľovkou sú tínedžeri, ktorí rozhodujú aj o víťazoch. Hlasujúci musia byť z USA, mať viac ako 13 rokov a musia byť kamaráti so sociálnymi sieťami ako Instagram, Twitter, Snapchat a Youtube, kde hlasovanie prebieha. Pred pár dňami boli vyhlásení víťazi už 20. ročníka týchto cien a Marvel sa tu, samozrejme, nestratil. Film Avengers: Endgame získal cenu za najlepší akčný film. Robert Downey Jr. a Scarlett Johansson získali cenu pre najlepšieho herca/herečku v akčnom filme. Josh Brolin a jeho stvárnenie Thanosa kraľovalo v kategórii najlepší zlosyn. Zaujímavú kategóriu najlepší letný film ovládol Spider-Man: Far From Home. Herecké kategórie v rámci letných filmov vyhrali Tom Holland a Zendaya.

Zendaya na udeľovaní cien (zdroj: Fox)

Na rozbehnutie špekulácií niekedy stačí naozaj málo. Sebastian Stan bol nedávno videný v Berlíne so šiltovkou, na ktorej je logo filmu Black Widow. Internetová šuškanda sa hneď rozbehla na plné obrázky a začalo sa špekulovať nad tým, či sa v tomto filme objaví. V prvom rade netreba tú šiltovku príliš prežívať. Dostalo ju kvantum ľudí v San Diegu vrátanie asi celého hereckého obsadenia, ktoré bolo na mieste pri ohlasovaní tohto filmu. Oprášili sa ale jeho vyjadrenia z apríla tohto roku, keď zaznelo, že by bol rád súčasťou tohto filmu. To je ale asi jediná relevantná informácia na túto tému a ostatné sú už len špekulácie.

Sebastian Stan v Berlíne

S filmom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings je aktuálne spájané veľmi zaujímavé meno. Nie je to nikto iný, ako legenda akčných filmov Jackie Chan. Ten je podľa posledných informácií v jednaní ohľadom stvárnenia postavy menom Zheng Zu. Zheng Zu, alebo ak chcete Fu Manchu, je Shan Chiho otec, ktorý sa prvýkrát v komikse objavil už v roku 1973. Ak by tieto rokovania dopadli dobre, je možné, že by sme sa oficiálneho ohlásenia mohli dočkať už čoskoro na Disney d23 Expo, ktoré sa bude konať 23. až 28. augusta.

Jackie Chan

Ohľadom filmu Shang-Chi sa objavila ešte jedna zaujímavá správa. Podľa zatiaľ nepotvrdených správ bude súčasťou filmu aj legendárny Fin Fang Foom. Áno, to je ten obrovský zelený drak, ktorý pochádza z vesmíru a ktorého vytvorili Stan Lee a Jack Kirby v roku 1961. Keďže jeho osudy sú dosť intenzívne prepletené s Mandarinom, ktorý už bol pre tento film potvrdený, dávalo by jeho účinkovanie zmysel. Ako ho ale tvorcovia odprezentujú na pláne, je otázne.

Fin Fang Foom

Ak patríte medzi veľkých, ale naozaj veľkých fanúšikov Marvel seriálov na Netflixe, nemala by vám ujsť online dražba predmetov, ktoré boli súčasťou tohto seriálu. Ceny sa pohybujú od niekoľkých stovák až po desaťtisíce dolárov. Medzi predmetmi nájdete kostýmy, oblečenie, doplnky, ale napríklad aj mikrovlnku využitú pri natáčaní kaskadérskych scén. Vyberie si určite každý, už to len zaplatiť. 😉

Okuliare boli vydražené za 8-tisíc dolárov

„Odmietla som úlohu v superhrdinskom filme a odvtedy mi nezavolali. A bola to veľká úloha. Neľutujem to, keďže som nechcela byť zelená 6 mesiacov z roka. Rozprávajú prekrásne príbehy a moja dcéra je aktuálne naozaj posadnutá superhrdinmi a jedna moja časť si hovorí, že som to mala vziať, avšak druhá časť tvrdí „mám život, ktorý chcem žiť“ a myslím si, že by som nebola šťastná.“ Takto sa nedávno pre MTV vyjadrila Amanda Seyfried (Veronika Mars, Mamma Mia!) a samozrejme, začalo sa hneď špekulovať, koho mohla hrať. Vzhľadom na spomenutú farbu išlo s najväčšou pravdepodobnosťou o úlohu Gamory.

Amanda Seyfried

Na záver dnešnej rubriky mám pre vás fanart od umelca, ktorý si hovorí BossLogic. Myslím, že plagát k filmu Thor: Love and Thunde by takto mohol pokojne vyzerať. 😉

Autor: BossLogic

Nezabudnite nás sledovať aj na Youtube, kde máme napríklad aj video zo sumarizáciou Fázy 4.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 × 19 =