Men in Black budú riešiť internacionálny problém

Dostali sme plnohodnotný trailer na pripravované pokračovanie značky Men in Black s názvom International a reakcie naň sú skutočne rozporuplné. Zatiaľ čo ja (a mnohí ďalší) som nadšená a trailer som si pustila niekoľkokrát, objavilo sa tiež veľa sklamaných, či priam znechutených reakcií. A s niekým to ani nepohlo.

MiB je prísne utajovanou spoločnosťou bojovníkov a bojovníčok s proti mimozemským nepriateľským silám, ktoré prenikli na Zem. (Teraz už) Agentka M sa vždy túžila dostať sa do nej, a preto sa pustila do jej hľadania. Zdá sa však, že v MiB sa vyskytol zradca, a to ohrozuje život každého obyvateľa na planéte. Zachrániť nás môžu len tí najlepší. Tessa Thompson bola v tomto smere výbornou voľbou a mnohých potešil aj jej team-up s Chrisom Hemsworthom, a tak budú Valkýra a Thor opäť bok po boku bojovať s mimozemšťanmi. Nakoniec, ďalšie malé žmurknutie na popkultúrnu komunitu si tvorcovia neodpustili (viď scéna s Chrisom a kladivkom) a myslím si, že vo filme nebude osamotené. Čo ma tiež potešilo, bolo mnoho odkazov na pôvodnú sériu. A soundtrack! Ach, ten soundtrack! ♥

Premiéra Men in Black International je naplánovaná na jún 2019.

 

Fun fact: Vedeli ste, že rola agenta agenta H bola najskôr ponúknutá Davidovi Schwimmerovi – Rosovi z Priateľov? Neviem ako vy, ale ja som rada, že to dopadlo, ako to dopadlo.

Fun fact 2: Tommy Lee Jones v predchádzajúcich filmoch MiB stvárňoval naozaj mrznutú postavu, no v reálnom živote to tak vôbec nie je. Vraj sa na pľaci správal ako veľké pochabé dieťa. Makety zbraní v MiB nevydávali žiadny zvuk, no scény s Jonesom sa museli natáčať na niekoľkokrát, pretože ten zakaždým pri strieľaní vytváral vlastné zvukové efekty.

Pridávame aj druhý trailer, v ktorom sa dozvedáme viac o motivácií postáv aj o tom, čomu budú Tessa s Chrisom čeliť.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
7 − 3 =