Michael Myers je späť! Zase.

John Carpenter v roku 1978 vytvoril kult. Kombajn menom Michael Myers prvýkrát vyrazil do mestečka Haddonfield, aby sa tam porátal so svojou sestrou, Laurie, ktorú stvárnila úžasná Jamie Lee Curtis. Séria Halloween odvtedy prešla dlhou cestou. Od roku 1981 do roku 2002 sa dočkala siedmich pokračovaní. V roku 2007 sa súčasťou série stal excentrický režisér a scenárista Rob Zombie a jeho remake zožal veľký úspech. Pokračovanie z roku 2009 však bola číra katastrofa, a tak bolo o Michaelovi dlho ticho. Na jeseň tohto roku sa to však zmení. Michael sa vráti!

Ak túto sériu poznáte trochu lepšie, možno vám po zhliadnutí traileru nejde do hlavy, ako to, že sa vráti samotná Jamie Lee Curtis v úlohe Laurie. Táto postava totiž zomrela vo filme Halloween Resurrection. Tvorcovia to urobili jednoducho. Tento film bude ignorovať všetko, čo bolo od filmu z roku 1978 natočené, a pôjde o priame pokračovanie legendárnej jednotky. Odohrávať sa bude presne 40 rokov po pôvodných udalostiach a Laurie tu už nebude bezbranná babysitterka, skôr bude pripomínať Sarah Connor z Terminátora. Nepôjde teda o remake, reboot, ale tvorcovia tento film nazývajú rekalibrácia. Malo by ísť o poslednú konfrontáciu medzi Michaelom a jeho sestrou. Či to bude aj posledný Halloween, je otázne. Trailer vyzerá našlapane, a tak to, dúfajme, bude stáť za to.

Premiéra je naplánovaná na 19. októbra.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 × 29 =