Množstvo nových DLC pre LEGO Marvel’s Avengers!

Ozajstný fanúšikovia už majú pôvodnú hru odohranú. Mnohý už siahli aj po DLC s názvom Civil War. Lenže, TT Games a Marvel neskončili! Už o pár dní, konkrétne 29. marca, vychádzajú nové DLC a ďalších sa dočkáme už koncom jari. My si v dnešnom článku povieme, čo, ktoré DLC bude obsahovať.

Classic Captain Marvel Character & Level Pack (29.03.2016):

  • Po explózií mimozemského prístroja, získava Carol Danvers úžasné schopnosti a stáva sa medzi-galaktickým superhrdinom známym ako Captain Marvel. Teraz, keď sa na scéne objavil jej úhlavný nepriateľ,  je práve na nej, aby ochránila New York.
  • DLC bude obsahovať osem nových hratelných postáv (Captain Marvel, Captain Marvel’s Skycycle, Helen Cobb’s Plane, Kang The Conqueror, Magnitron, Moonstone, Poundcakes, Tic, Warbird, a Wonder Man), nové vozidlo a jeden nový level.

Classic The Masters of Evil Character & Level Pack (29.03.2016):

  • Baron Zemo a jeho klasický tím The Master of Evil sa sformujú, aby porazili tím Avengers.
  • DLC bude obsahovať jedenásť hratelných postáv (Baron Zemo, Black Knight (Dane Whitman), Black Knight (Nathan Garrett), Enchantress, Executioner, Iron Man (Classic), Melter, Radioactive Man, Thor (Classic), Valinor, a Whirlwind) a jeden nový level.

 All-New, All-Different Doctor Strange Character & Level Pack (koncom jari):

  • Mocný ochranca našej reality, známy ako Doctor Strange, musí spolu s Cleou cestovať do temnej dimenzie a bojovať tam proti zlosynom akými sú Mordo a Dormammu.
  • DLC bude obsahovať osem hratelných postáv (Baron Mordo, Clea, Doctor Strange, Doctor Voodoo, Dormammu, Jennifer Kale, Mindless One Warrior, a Night Nurse) a jeden nový level.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Character & Level Pack (koncom jari):

  • Tím sa ocitol vo veľmi nebezpečnej situácii, potom čo nezvládol problematiku okolo Inhumans. Tí teraz obsadili Helicarrier a jediný, kto môže túto hrozbu zastaviť, sú samotný agenti.
  • DLC bude obsahovať trinásť hratelných postav (Agentka Daisy Johnson, Agent Leo Fitz, Agentka Koenig, Agentka Melinda May, Agentka Bobbi Morse, Agentka Jemma Simmons, Cal Johnson, Deathlok, Gordon, Grant Ward, Jiaying, Lincoln a Raina), jedno vozidlo a jeden nový level.

Classic Black Panther Character & Level Pack (koncom jari):

  • Príbeh prerozpráva T’Challov origin. Ten sleduje Black Panthera a jeho sestru, ako čelia chaosu v ich domovine (Wakanda), ktorý vznikol po invázii zlosyna menom Klaw.
  • DLC bude obsahovať däveť hratelných charakterov (Aragorn, Black Knight (Augustine du Lac), Black Panther, Black Panther Skybike, Dora Milaje Warrior, Killmonger, Man-Ape (M’Baku), Shuri, Ulysses Klaw (Classic), a White Wolf), jedno nové vozidlo a jeden nový level.
lego_marvel_avengers_dlc_march_poster
(zdroj: TT Games)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 9 =