Množstvo pavučiny v DLC pre LEGO Marvel’s Avengers!

Obľubuješ Marvel? Si fanúšikom Spider-Mana? Máš rád LEGO? V tom prípade je LEGO Marvel’s Avengers, spolu s jeho novým DLC balíkom, to práve orechové pre teba! Pôvodná hra sledovala len hŕstku filmov z MCU, ktorú následne rozširoval zoznam DLC balíkov. Tie do hry pridali nové postavy a príbehy. Po filmových premiérach, sme dostali aj balíky s názvami Ant-Man Pack a Civil War Pack. Lenže, čo by to bolo za občiansku vojnu bez Spider-Mana?!

Nové DLC s názvom Spider-Man Character Pack, však nerozšíri naše rady bojovníkov len o jedného Spider-Mana, ale hneď o celú „rodinu“ pavúčích hrdinov! Súčasťou balíku je klasický komiksový Spider-Man (Peter Parker), Ultimate Spider-Man (Miles Morales), Spider-Girl, Iron Spider a Scarlet Spider. Samozrejme sa dočkáme aj filmového Spider-Mana, ktorého už dobre poznáme z poslednej Marvel snímky s názvom Captain America: Civil War. Na záver len spomenieme, že TT Games vydalo k pripravovanému DLC balíku aj trailer, ten nájdete na konci tohto článku. Mimochodom…neviem sa dočkať! 😛

DLC balík samozrejme vychádza multiplatformovo a tak sa ho dočkáme na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U a PC.

(zdroj: TT Games)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 ⁄ 4 =