Moon Knight bude mať vlastnú sériu!

Jeden z najzáhadnejších a najpútavejších hrdinov Marvelu je späť v úplne novej sérii, ktorú bude písať Jed MacKay (BLACK CAT) a umeleckú stránku bude mať na starosti Alessandro Cappuccio (Mighty Morphin Power Rangers), pre ktorého bude tento komiks znamenať debut v Marvel Comics.

MOON KNIGHT #1 bude priamo nadväzovať na posledné udalosti zo série Avengers od Jasona Aarona. Moon Knight sa v tejto sérii bude snažiť ochrániť tých, ktorí vstúpia do jeho novovytvorenej Polnočnej misie (Midnight Mission). Taktiež sa bude zaoberať aj stratou svojho boha Khonshu, ktorého sám Moon Knight uväznil na konci príbehu „Vek Khonshu“ v sérii Avengers.

„Som veľmi nadšený, že môžem spolupracovať s Alessandrom Cappucciom na nových dobrodružstvách jednej z najchaotickejších postáv Marvelu – Moon Knightovi!,“ povedal MacKay. „Po katastrofickom pokuse o ovládnutie sveta v príbehu „Vek Khonshu“ sa Marc Spector (Moon Knight) vrátil k tomu, čo mu ide – k boju s nepriateľmi na uliciach“.

zdroj: Marvel

Cappuccio k tomu dodal: „Keď ma Tom Brevoort kontaktoval, aby som pracoval na novej sérii Moon Knight, nemohol som tomu uveriť. Debutovať v komikse od Marvelu s jednou z mojich obľúbených postáv je splneným snom! Nový príbeh je pre Moon Knight novým začiatkom, Jed v scenári odviedol, ako obvykle, vynikajúcu prácu a som rád, že môžem spolupracovať s profesionálom jeho kalibru.“

Moon Knight je alter ego Marca Spectora, ktorému po fatálnej nehode požehnal boh mesiaca Khonshu a dal mu schopnosti. Je známy svojimi brutálnymi metódami, ako aj riešením disociatívnej poruchy identity, ktorá často vedie k vzniku viacerých osobností.

Nenechajte si ujsť začiatok novej série Moon Knight # 1 s obálkou od Steva McNivena, ktorý na pulty komiksových obchodov pôjde 7. júla.

Komiks si môžete predobjednať v Komiksovom raji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
18 × 29 =