Mortal Engines: Keď mestá žerú mestá

Viete si predstaviť, že by mestá žrali iné mestá? Nebojte sa, nebudeme tu robiť žiadne urbanistické štúdie. Dočkali sme sa ale prvého teaser traileru knižnej adaptácie Mortal Engines. Vo svete, ktorý vytvoril spisovateľ Philip Reeve sa nachádzame v budúcnosti, kde sa minulo všetko nerastné bohatstvo. A tak sa mestá stali mobilné a presúvajú sa po obrovskej pustatine s jediným cieľom. Uloviť menšie mestá, ktoré by pokryli ich potrebu surovín. A už v prvom náhľade vidíme, ako Londýn loví menšie mestečko.

Mortal Engines bude režírovať Christian Rivers a produkovať Peter Jackson. Vo filme si zahrá Robert Sheehan, Hera Hilmar alebo Hugo Weaving. Táto steampunková young adult záležitosť má obrovský potenciál a v redakcii sa viac ako tešíme! Premiéra je naplánovaná na 14. decembra 2018.

 

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
10 − 8 =