Multiverzum a Fantasy knihy spájajú sily!

Veľmi sa tešíme, že vám môžeme oznámiť skvelú novinku: svoje rady sme rozšírili o portál Fantasy knihy!

Ten ste mohli poznať ako Fantasyknihy.eu a určite ho mnohí z vás dlhodobo sledovali. Pôsobí už viac ako 5 rokov a má za sebou takmer 800 článkov! Preto sme neváhali a celú redakciu portálu Fantasy kníh sme privítali u nás. A čo to znamená pre vás, našich čitateľov a fanúšikov? Oveľa viac knižných recenzií, noviniek, reportáží, súťaží a rozhovorov, jednoducho platforma, kde nájdete všetko podstatné o fantastickom knižnom trhu pod taktovkou Multiverza!

Okrem nového obsahu sme vytvorili aj nové logo a našu knižnú subdoménu budete môcť rozoznať vďaka tomuto vizuálu  – autorom loga aj artu, ktorý je na titulke, je Brian Terrero Sensej.

 

Keďže takáto fúzia nie je easy proces, chvíľu potrvá, kým ten obrovský obsah, ktorý vám týmto s Fantasy knihami prinášame, upravíme do dokonalej podoby. Ale my vieme, že ste parťáci a budete mať s nami trpezlivosť. 🙂 Prajeme príjemné čítanie.

Najnovšie články na Fantasy knihách (viac sa dozviete po rozkliknutí)

 

Predstavujeme: Potvorobijci 2 od Mariána Kubicska

Rozhovor s Markom Lawrencom

Fantasy knihy môžete sledovať na webe, Facebooku či Instagrame.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
8 − 3 =