Na aké filmy sa môžete v marci tešiť v kinách?

Kiná aktuálne s prehľadom valcuje Deadpool, čo však neznamená, že do kín neprichádzajú žiadne iné novinky. Pozrime sa, aké premiéry nás čakajú v marci.

Už o dva dni /03.03.2016/ sa budeme mať šancu pozrieť do Zootropolisu. Toto mesto vyzerá ako každé iné moderné mesto, až na ten drobný detail, že ho obývajú zvieratá s ľudskými vlastnosťami. Hlavnými postavami nového animovaného filmu z dielne Walta Disneyho budú lišiak Nick Wilde a zajačica Judy Hopps. Judy je povolaním policajtka na horúcej stope veľkého prípadu, na ktorého vyriešenie bude mať len 48 hodín a lišiak Nick jej v tomto snažení bude (ne)ochotne pomáhať.

V polovici marca /17.3./ sa dočkajú fanúšikovia série Divergencia už tretieho dielu s podtitulom Experiment. Systém frakcií je kompletne rozvrátený, polovica mesta leží v troskách. Spoločnosť však potrebuje vodcov, a tak sa k moci dostávajú tí, ktorými doteraz ostatní opovrhovali. Bezprizorní. Všetci však myslia iba na pomstu.

V ten istý deň ako Experiment bude mať premiéru aj očakávaný animák Kung Fu Panda 3. Objaví sa tu Poov stratený biologický otec a spolu odcestujú do tajného pandieho raja. Po tu spozná ďalšie pandy, ale na scéne sa ukáže aj zloduch Kai, ktorý vďaka nadpirordzeným schopnostiam preletí Čínou ako drak a postupne poráža všetkých majstrov kung-fu. Po preto bude musieť naučiť svojich nemotorných pandích bratov umeniu kung-fu.

O tom, aký je marcový kino headline nie je pochýb. Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti vtrhne do kín 24.3. a bude to určite hit. Ak ste náhodou doteraz spali a neviete, o čo ide, odporúčam našu poslednú analýzu traileru.

https://www.youtube.com/watch?v=yViIi3gie2c

V ten istý deň, ako sa bude mlátiť Batman a Superman, sa bude snažiť získať divákov horor Čarodejnica. Budeme tu sledovať príbeh rodiny spojenej s čarodejníctvom a čiernou mágiou. V roku 1630 na území Nového Anglicka na okraji divočiny vedú William a Katherine sporiadaný kresťanský život. Všetko sa prevráti naruby, keď ich novonarodený syn záhadne zmizne.

(zdroj:ufd.sk)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
30 − 17 =